slideshow 1

Головна

Вітаємо

stud

Бажаємо завжди бути переможцями,
не втрачати дух свободи і впевнено дивитися у завтрашній день.

16 листопада 2018 року
в холі головного корпусу університету
на великій перерві
відбудеться захід

«Подарунки від бібліотеки КНУБА до дня студентa»

Зі святом!

День української писемності та мови

«Відберіть мову — і народ уже більше не створить її, нову батьківщину навіть можна створити, а мову — ніколи; вимерла мова в устах народу — вимер і народ»
Ушинський

Визволення Києва

Kiyv6 листопада 2018 року відзначають 75–ту річницю вигнання нацистських окупантів з міста Києва.

Битва за Київ тривала більше тижня і коштувала понад 30 тисяч життів.

Розпочався штурм Києва 1 листопада 1943 року під командуванням генерала Ватутіна. Операція була підготовлена поспіхом, під особливу для СРСР дату – 7 листопада (26 – ту річницю Жовтневої революції). У визволенні Києва також брала участь 1 Чехословацька окрема бригада із закарпатськими українцями. Разом із солдатами ворогу протистояли підпільники та партизани. Вже 5 листопада перший радянський танк з’явився у центрі Києва. Запеклі бої точилися усю ніч і на 6 листопада, о 4-00 ранку, столиця України була звільнена. Розуміючи власну поразку, ворог залишив місто спаленим та зруйнованим.

Битва за Київ увійшла в історію України, як прояв масового героїзму, як один з переломних етапів у Другій світовій війні. За мужність і героїзм при визволенні Києва 17,5 тисяч бійців і командирів було нагороджено орденами і медалями.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer