блоґ користувача Литвинець Наталья Вікторівна

Архітектор Заболотний

До 115-річчя з дня народження

Володимир Гнатович ЗаболотнийВолодимир Гнатович Заболотний – відомий український архітектор, засновник і перший президент Академії архітектури України, лауреат Сталінської премії 1 ступеня, лауреат премії СРСР, лауреат Шевченківської премії – один із найвидатніших архітекторів радянської доби.

Заболотний В.Г. не тільки видатний архітектор, а й вчений, педагог і громадський діяч. А ще Володимир Гнатович чудовий художник-пейзажист, акварелі його витончені й легкі, це ще одна маловідома сторона творчості Заболотного. Весь творчий доробок митця проникнутий національним колоритом та глибоким відчуттям любові до народних витоків.

Велика Вітчизняна війна

До 68-річчя з Дня Перемоги.

СТАЛIНГРАД

В цій розповіді про війну ми не розкажемо про подвиги героїв, які прославились в битвах з фашистами. Герой – місто Сталінград.

Пройшло 70 літ з часу Сталінградської битви. З тих пір змінилась не лише назва міста, змінилась епоха, але ми не маємо права це забути, мусимо знати, щоб пам’ятати.

Отже, історія…

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer