Що необхідно для реєстрації і отримання прав на розміщення наукових матеріалів (доступ) в Інституційному Репозитарії КНУБА?

  1. Отримати адресу корпоративної пошти. Якщо у Ви вже отримали адресу корпоративної пошти – перейдіть до пункту 2.
  2. Зареєструватися в Інституційному Репозитарії КНУБА. Якщо у Вас є адреса корпоративної пошти і Ви зареєстровані в Інституційному Репозитарії КНУБА, перейдіть до пункту 3.
  3. Звернутися до відповідального вашого підрозділу для включення Вас в «Замовлення на надання прав на розміщення наукових матеріалів в Інституційному Репозитарію КНУБА» (Додаток 2 до наказу від 10.09.2019 р. № 378). У додатку мають бути вказані ваші: ПІБ; адреса корпоративної пошти; ім’я та прізвище, що було вказане у профілі при реєстрації у Інституційному Репозитарії КНУБА українською, англійською мовами; персональний реєстраційний номер в НМБ та ORCID (якщо є); розділ(и), в якому будуть розміщуватися ваші матеріали; контакти, щоб ми могли зв’язатися з Вами у разі необхідності.
  4. Замовлення має бути надіслано з адреси корпоративної пошти (@knuba.edu.ua) на адресу libraryrepository@knuba.edu.ua. Замовлення, що надходять зі сторонніх поштових доменів (адреси, які відрізняються від @knuba.edu.ua) одразу видаляються.

Ці дії є необхідними і достатніми.