З 29.07.19 по 01.09.19
бібліотека КНУБА користувачів не обслуговує
(внутрішні роботи)

On-line бібліотеки


Polpred.com Обзор СМИ

Polpred.com. Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формуeтся вручну. База даних з рубрикатором: 53 галузi/600 джерел/8 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв'ю 13000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень ста! тей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. Доступ до Polpred.com відкритий з усіх компютерів мережі університету.

Polpred.com Обзор СМИ. Архив важных публикаций собирается вручную. База данных с рубрикатором: 53 отрасли / 600 источников / 8 федеральных округов РФ / 235 стран и территорий / главные материалы / статьи и интервью 13000 первых лиц. Ежедневно тысяча новостей, полный текст на русском языке. Миллионы сюжетов информагентств и деловой прессы за 15 лет. Недвижимость, строительство в РФ и за рубежом — самый крупный в рунете сайт новостей и аналитики СМИ по данной теме. Polpred.com открыт со всех компьютеров библиотеки и внутренней сети. Ссылка "Доступ из дома" в "шапке" polpred.

Електронна бібліотека «Веда»
Электронная научная библиотека Веда

Електронна бібліотека «Веда» створена для тих, хто поважає себе, цінує свій час, сервіс і якість. Ми раді бачити Вас на сторінках нашого сайту.

Метою діяльності студентської бібліотеки - є формування великого інформаційного порталу, який надає допомогу в навчанні студентам України та Росії.

У нашій бібліотеці Ви знайдете:

  1. Безкоштовні автореферати дисертацій до українських дисертаційним роботам.
  2. Каталог російських та українських дисертацій.
  3. Каталог навчальних книг з змістом до кожної книги з можливістю безкоштовної доставки окремих сторінок для освітніх цілей.

Портал пропонує всім зацікавленим особам розміщувати на порталі свої книги, статті, монографії та інші роботи відповідно до рубрик порталу.

Електронна бібліотека є не комерційним проектом, який спрямований на залучення студентської аудиторії через допомогу в навчанні. Всі кошти, отримані від реклами на сайті, направляються на підтримку і розвиток проекту.

Діяльність студентської бібліотеки здійснюється в чіткій відповідності з чинним українським і російським законодавством, в тому числі з дотриманням норм Закону України «Про авторське право і суміжні права» та Закону Російської Федерації «Про авторське право і суміжні права».

Uran
uran.JPG

Електронні версії наукових журналів та баз даних.
Springer
Близько 500 журналів (здебільшого це природничі науки: медицина, фізика, біологія, біохімія та ін. гуманітарні науки).
Blackwell Synergy
blackwell.JPG

Колекція STM(наука,техніка, медицина) – близько 330 журналів
Library
library.JPG

Близько 4000 журналів
Tiborder
tiborder.JPG

На сторінці TIBORDER Ви можете здійснити пошук в електронному каталозі Центральної Технічної Бібліотеки Німеччини (ТІБ). Пошук – безкоштовний. Якщо Ви хочете замовити статтю, зверніться за адресою library@ukma.kiev.ua з відповідним запитом: назва бібліотеки, замовлення (автор, назва, джерело, сторінки, вид публікації (стаття з журналу, патент, доповідь, матеріали конференції тощо), предмет (математика, фізика, хімія, машинобудування тощо).
Якщо Ви не є учасниками проекту можете замовити статтю за адресою:
Tatian Czepurny@tib.uni-hannover.de
Ця послуга – платна.
www.uni-hannover.de
Zentralblatt Mathemetik
zentralblatt.JPG

Наукова бібліографічна база даних з математики – близько 1,8 млн. анотацій з
2300 журналів та серійних видань

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer