On-line бібліотеки


Polpred.com Обзор СМИ

Polpred.com. Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формуeтся вручну. База даних з рубрикатором: 53 галузi/600 джерел/8 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв'ю 13000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень ста! тей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. Доступ до Polpred.com відкритий з усіх компютерів мережі університету.

Polpred.com Обзор СМИ. Архив важных публикаций собирается вручную. База данных с рубрикатором: 53 отрасли / 600 источников / 8 федеральных округов РФ / 235 стран и территорий / главные материалы / статьи и интервью 13000 первых лиц. Ежедневно тысяча новостей, полный текст на русском языке. Миллионы сюжетов информагентств и деловой прессы за 15 лет. Недвижимость, строительство в РФ и за рубежом — самый крупный в рунете сайт новостей и аналитики СМИ по данной теме. Polpred.com открыт со всех компьютеров библиотеки и внутренней сети. Ссылка "Доступ из дома" в "шапке" polpred.

Електронна бібліотека «Веда»
Электронная научная библиотека Веда

Електронна бібліотека «Веда» створена для тих, хто поважає себе, цінує свій час, сервіс і якість. Ми раді бачити Вас на сторінках нашого сайту.

Метою діяльності студентської бібліотеки - є формування великого інформаційного порталу, який надає допомогу в навчанні студентам України та Росії.

У нашій бібліотеці Ви знайдете:

  1. Безкоштовні автореферати дисертацій до українських дисертаційним роботам.
  2. Каталог російських та українських дисертацій.
  3. Каталог навчальних книг з змістом до кожної книги з можливістю безкоштовної доставки окремих сторінок для освітніх цілей.

Портал пропонує всім зацікавленим особам розміщувати на порталі свої книги, статті, монографії та інші роботи відповідно до рубрик порталу.

Електронна бібліотека є не комерційним проектом, який спрямований на залучення студентської аудиторії через допомогу в навчанні. Всі кошти, отримані від реклами на сайті, направляються на підтримку і розвиток проекту.

Діяльність студентської бібліотеки здійснюється в чіткій відповідності з чинним українським і російським законодавством, в тому числі з дотриманням норм Закону України «Про авторське право і суміжні права» та Закону Російської Федерації «Про авторське право і суміжні права».

Uran
uran.JPG

Електронні версії наукових журналів та баз даних.
Springer
Близько 500 журналів (здебільшого це природничі науки: медицина, фізика, біологія, біохімія та ін. гуманітарні науки).
Blackwell Synergy
blackwell.JPG

Колекція STM(наука,техніка, медицина) – близько 330 журналів
Library
library.JPG

Близько 4000 журналів
Tiborder
tiborder.JPG

На сторінці TIBORDER Ви можете здійснити пошук в електронному каталозі Центральної Технічної Бібліотеки Німеччини (ТІБ). Пошук – безкоштовний. Якщо Ви хочете замовити статтю, зверніться за адресою library@ukma.kiev.ua з відповідним запитом: назва бібліотеки, замовлення (автор, назва, джерело, сторінки, вид публікації (стаття з журналу, патент, доповідь, матеріали конференції тощо), предмет (математика, фізика, хімія, машинобудування тощо).
Якщо Ви не є учасниками проекту можете замовити статтю за адресою:
Tatian Czepurny@tib.uni-hannover.de
Ця послуга – платна.
www.uni-hannover.de
Zentralblatt Mathemetik
zentralblatt.JPG

Наукова бібліографічна база даних з математики – близько 1,8 млн. анотацій з
2300 журналів та серійних видань

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Баженов В. А. Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer