Подаровані книги

Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, започаткована 14 лютого 2012 року американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Дені Дідро говорив: «Здійснюйте добро, поки ви існуєте».

Дарування книг бібліотеці – це прояв доброчинності та надійне джерело поповнення фонду, це безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. До університетської бібліотеки надходить чимало книг від дарувальників. Зокрема від авторів (з автографами), від читачів, від шанувальників.

Факт надходження дарів у бібліотеку – це показник її потрібності, її престижу, ії місця в університетському та суспільному житті.

Сьогодні традиція дарування книг набирає нових обертів.

Безцінний внесок у формування фондів бібліотеки КНУБА, а це понад 150 книг, монографій, навчальних посібників, збірників наукових праць, бібліографічних нарисів, видань про життя та діяльність видатних людей та інше, зробив ректор КНУБА – Петро Мусійович Куликов.

Дирекція та працівники бібліотеки КНУБА щиро вдячні Куликову Петру Мусійовичу та усім дарувальникам книг за внески у формування фондів бібліотеки.

Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром! І ми сподіваємося що у 2021 році у нас буде набагато більше шанувальників книг та меценатів. Детальнішу інформацію про подаровані книги можна отримати на сайті бібліотеки КНУБА "Подарункові видання з автографом авторів".

Міжнародний день дарування книжок співпадає з Днем закоханих, впевнені, в кожній подарованій книжці міститься краплинка любові – до автора, до читача, до бібліотеки.

Завітайте до нашої бібліотеки та оберіть книгу для приємного прочитання.