З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бібліотека вітає усіх

з Новим Роком та Різдвом Христовим!

з 30.12.2017 по 28.01.2018 бібліотека не працює

З повагою, адміністрація бібліотеки КНУБА

VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал 2017»

17-21 травня у «Мистецькому Арсеналі» відбувся VІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал 2017».

Бібліотека КНУБА у складі Української бібліотечної асоціації, представляла стенд УБА на якому розміщувалась інформація про нові проекти у бібліотечній сфері, а також рекламні листівки університету КНУБА.

Організатори «Книжкового Арсеналу» влаштували справжнє Свято Книги. В рамках фестивалю були представлені різноманітні заходи: майстерні, редакторські кабінети, кінозали, творчі майданчики, презентації нових видань, тощо.

З усієї України до Мистецького Арсеналу з’їхались ті, кого об’єднала любов до Книги. Понад 150 видавництв, виставкові експозиції, секції ілюстраторів, цікавий оновлений простір для дітей та підлітків. Більш 50-ти відомих письменників, літературних діячів та митців з різних країн світу зібрались на платформі книжкового фестивалю.

Серед учасників та гостей люди різного віку, статусу, інтересів, професій, які щільно заповнили зали Мистецького Арсеналу.

Представники бібліотеки КНУБА, які були учасниками фестивалю, отримали окрім позитивних емоційних вражень цінну та корисну інформацію про нові видання сучасних українських авторів та про новинки українських видавництв.

І хоча побутує думка, що сучасники втрачають цікавість до друкованої літератури, Книжний Арсенал стверджує протилежне. Книга, як технологія, протягом століть основний спосіб зберігання інформації. Навіть сьогодні, коли цифрові технології стрімко розвиваються, книга має ряд очевидних переваг.

Чи зникне книга в 21 столітті? Ні! Ні, не зникне. Просто тому, що їй достойної заміни немає. Альтернатива є, а ось заміни немає.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

ЛАД. Ландшафт - Архітектура - ДизайнВіктория Порт
ЛАД. Ландшафт - Архітектура - Дизайн
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer