До ювілею викладача кафедри рисунку та живопису КНУБА Пригоди Леоніда Григоровича

8 червня 2017 року виповнюється 80 років талановитому художнику, члену Національної спілки художників України, викладачу кафедри рисунка та живопису КНУБА – Пригоді Леоніду Григоровичу.

Його творчість – це, перш за все, відчуття новизни та молодості в мистецтві, це вміння захоплюватись красою навколишнього світу, це майстерність бачити нове та по-новому його відображати.

Творчий багаж художника нараховує понад 600 робіт (акварелі, масляний живопис, гравюри, офорти, рисунок), в числі котрих пейзаж займає провідне місце.

Працюючи викладачем архітектурного факультету , Леонід Григорович намагається всі свої вміння передавати студентам-архітекторам, студентам відділу декоративно-прикладного мистецтва.

З нагоди ювілею, в читальному залі відділу літератури з питань архітектури і мистецтв (кімн.310, арх. корп.) відкрито виставку художніх робіт Пригоди Л.Г. На виставці представлено 16 неперевершених творів талановитого митця.

То ж запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з творчістю Леоніда Пригоди та на якусь мить наблизитись до високого мистецтва художника.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Реконструкція громадських будівель і комплексів
Слєпцов О. Реконструкція громадських будівель і комплексів
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer