Бібліотека пропонує

Самородов А.В.
Проектирование эффективных комбинированных свайных и плитных фундаментов многоэтажных зданий : Монография / А. В. Самородов. - Харьков : «Типография Мадрид» 2017. - 204 с.

На підставі комплексних експериментально-теоретичних досліджень і розроблених запатентованих способів, методів та методик пропонується розрахунково-теоретичних апарат проектування ефективних великорозмірних комбінованих пальових та плитних фундаментів багатоповерхових будівель. Монографія містить приклади розрахунків окремих елементів: паль і плит, їх сполучень у вигляді пальово-плитних та плитно-пальових фундаментів, а також всієї системи «основа-фундамент-споруда» з практичними рекомендаціями щодо адекватного її моделювання у сучасних розрахункових комплексах.

Для фахівців проектно-вишукувальних організацій та науково-технічних працівників, що займаються розрахунками, проектуванням та геотехнічним обгрунтуванням фундаментів цивільних, промислових та гідротехнічних споруд, а також викладачів, аспірантів та студентів будівельних вищих навчальних закладів.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Баженов В. А. Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer