З 29.07.19 по 01.09.19
бібліотека КНУБА користувачів не обслуговує
(внутрішні роботи)

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ

Доступ до колекції наукових дисертацій багатьох країн світу

З початку червня 2017 року в ДНТБ України відкрито доступ до колекції баз даних наукових дисертацій багатьох країн світу:

  • Інформаційна система NDLTD (The Networked Digital Library of Theses and Dissertation), що об'єднує колекції тез та текстів дисертацій 36 країн світу та 12 міжнародних інформаційних центрів (в т.ч. 176 університетів). Загальний обсяг колекції 4900 тис. документів.
  • Електронна бібліотека дисертацій - електронна колекція дисертацій країн СНД (в тому числі Білорусії, Казахстану, Російської федерації). Систематичне наповнення документів проводилось з 2000 року, а з приєднанням у 2007 році колекцій у галузі медицини і фармакології колекція набула універсального характеру. Фрагментарно представлені документи з 1985 року. Обсяг колекції більше 900 тис. документів. Доступ проводиться у форматі віртуального читального залу бібліотеки провайдера послуг, що вимагає фізичної присутності користувача БД у ДНТБ України.

Читачі ДНТБ України можуть ознайомитись з повними текстами дисертацій та отримати їх фрагменти у друкованому форматі в читальному залі бібліотеки.

Досвідчені бібліотечні працівники пропонують консультації щодо процедури пошуку та роботи з матеріалами дисертацій, допомогу у підготовці фрагментів документів до друку.

Довідки за телефоном 044-521-23-51,
або електронною поштою ibo@gntb.gov.ua
Сайт gntb.gov.ua

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer