Бібліотека пропонує

Віктория Порт
ЛАД. Ландшафт - Архітектура - Дизайн: Науково-популярне мистецьке видання / Віктория Порт. - Київ : «ArtHuss» 2017. - 611 с.

ЛАД - ландшафт, архітектура і дизайн - простір і середовище, пропорція і форма, колір і деталі - нива творчої діяльності людини. Не випадково назва-абревіатура розшифровується як ландшафт, архітектура і дизайн, так розкривається суть слова «лад» - злагода, мир, порядок, організованість. Природа у широкому розумінні включає в себе творчий світ людини: мистецтво і музику, де діють ті самі закони ритму і гармонії. Модель книги - своєрідна матриця ілюстрації думки, структура, що віддзеркалює пошук образності і функції, відображена у схемах, малюнках. Основа композиційної побудови книги - ірраціональна пропорція - «діагональ квадрату». Квадрат - проекція куба, який, за Піфагором, символізує сталість і рівновагу Землі. Нескінченне зменшення діагональних квадратів здатне впорядкувати неосяжне розмаїття природних процесів і творчих пошуків людини в цілісну систему. Пропорційні співвідношення композиції книги і викладеного матеріалу утворюють своєрідний ритм, який має сприйматись легко і проникливо.

Місце збереження літератури, що зацікавила Вас, Ви можете уточнити в Електронному каталозі.
Перейти до Електронного каталогу

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Баженов В. А. Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer