Форум «Малі міста України»

Нещодавно в державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного пройшов форум «Малі міста України» . Це стало логічним завершенням соціально-бібліотечного проекту, розпочатого ще в 2008 році.
Форум, організований бібліотекою, на чолі з її директором Войцехівською Галиною Анатолівною, пройшов на високому організаційному та інформативному рівні.
Змістовною, цікавою та високо професійною була доповідь Вікторії Токаренко з Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України.
Запам’ятався виступ мера міста Покровська Донецької області Руслана Требушкіна . Ми почули і пораділи тому, що можна, навіть в непростих умовах сьогодення, створити для міських мешканців комфортні умови проживання. Оптимістичний, позитивний, я б навіть сказала, бадьорий настрій доповідача вселив в серця слухачів надію, що не все так погано і, якщо працювати, бути наполегливим і не байдужим можна створювати для себе комфортне місто.
Не менш цікавою була й емоційна доповідь Ольги Красюк, яка розповіла про насичену та різноманітну роботу Гадяцької районної бібліотеки Лесі Українки. Ми ще раз переконались, що бібліотекар – це режисер і актор, вчитель і вихователь, менеджер і економіст, психолог та ерудит. І всіма своїми талантами він сприяє створенню позитивного іміджу бібліотеки.
Співочим завершальним акордом цього проекту був виступ фольклорного ансамблю автентичного співу східного Поділля. Слухачі мали унікальну можливість прослухати в професійному виконанні рідкісні пісні народної культури, які були зібрані по крихтам в подільських селах. Зі сльозами, з посмішкою, з радістю і вдячністю сприймалась ця безсмертна народна пісня.
Всі присутні також мали можливість ознайомитьсь з чудовими творами виставки «Художники подорожують малими містами України».
По закінченню залишилось почуття професійного та емоційного задоволення.
Хочеться висловити подяку директору бібліотеки В. Заболотного Войцехівській Г.А. і всім співробітникам за прекрасну організацію, за гостинність, професіоналізм та результативну діяльність, з побажанням нових творчих перемог.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Баженов В. А. Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer