Форум «Малі міста України»

Нещодавно в державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного пройшов форум «Малі міста України» . Це стало логічним завершенням соціально-бібліотечного проекту, розпочатого ще в 2008 році.
Форум, організований бібліотекою, на чолі з її директором Войцехівською Галиною Анатолівною, пройшов на високому організаційному та інформативному рівні.
Змістовною, цікавою та високо професійною була доповідь Вікторії Токаренко з Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України.
Запам’ятався виступ мера міста Покровська Донецької області Руслана Требушкіна . Ми почули і пораділи тому, що можна, навіть в непростих умовах сьогодення, створити для міських мешканців комфортні умови проживання. Оптимістичний, позитивний, я б навіть сказала, бадьорий настрій доповідача вселив в серця слухачів надію, що не все так погано і, якщо працювати, бути наполегливим і не байдужим можна створювати для себе комфортне місто.
Не менш цікавою була й емоційна доповідь Ольги Красюк, яка розповіла про насичену та різноманітну роботу Гадяцької районної бібліотеки Лесі Українки. Ми ще раз переконались, що бібліотекар – це режисер і актор, вчитель і вихователь, менеджер і економіст, психолог та ерудит. І всіма своїми талантами він сприяє створенню позитивного іміджу бібліотеки.
Співочим завершальним акордом цього проекту був виступ фольклорного ансамблю автентичного співу східного Поділля. Слухачі мали унікальну можливість прослухати в професійному виконанні рідкісні пісні народної культури, які були зібрані по крихтам в подільських селах. Зі сльозами, з посмішкою, з радістю і вдячністю сприймалась ця безсмертна народна пісня.
Всі присутні також мали можливість ознайомитьсь з чудовими творами виставки «Художники подорожують малими містами України».
По закінченню залишилось почуття професійного та емоційного задоволення.
Хочеться висловити подяку директору бібліотеки В. Заболотного Войцехівській Г.А. і всім співробітникам за прекрасну організацію, за гостинність, професіоналізм та результативну діяльність, з побажанням нових творчих перемог.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer