Презентація науково-популярного мистецького видання Вікторії Порт «ЛАД»

4 грудня в бібліотеці КНУБА з успіхом пройшла творча зустріч з автором світлин, "Портрети квітів" Юрієм Пісковським, виставка яких наразі експонується в читальному залі.

А також Презентація науково-популярного мистецького видання ЛАД (ландшафт, архітектура, дизайн) автор доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Вікторія Порт та фундаментального видання "Портал" автор архітектор, професор Міжнародної академії архітектури Юрій Пісковський.

Присутні з увагою та зацікавленістю прослухали оповіді авторів про їх творчі здобутки і пройшли разои з ними шлях самого процесу створення мистецького твору.

Видання проілюстровано унікальними світлинами, які несуть цільове та філософське спрямування ідеї книги.

На зустріч із Вікторією Порт та Юрієм Пісковським прийшли їх колеги, друзі, науковці, співробітники бібліотеки та студенти.

На презентації виступили декан архітектурного факультету А.В. Кащенко, зав. кафедрою, професор В.О.Тімохін, директор бібліотеки Н.І. Хілобоченко, які наголошували на актуальність та цінність видання «ЛАД» Вікторії Порт, яке є своєрідним підсумком плідної роботи автора.

Добрими словами вдячності, квітами та оплесками, з надією та сподіваннями на нові зустрічі присутні привітали Вікторію Порт та Юрія Пісковського.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer