Відбувся науково-практичний семінар «Порівняльний аналіз наукометричних баз даних в секторі вищої освіти»

15.05.2018 в бібліотеці КНУБА відбувся науково-практичний семінар «Порівняльний аналіз наукометричних баз даних в секторі вищої освіти».
Сьогодні ця тема дуже актуальна та насущна і тому визвала неабиякий інтерес з боку не тільки науковців і викладачів, але й аспірантів і студентів. Охочих долучитись до обговорення заявленої темі було чимало.
Доповідач, Васильєв Олексій Всеволодович , патентний повірений ДНТБУ, к.т.н., голова асоціації "Інформатіо-Консорціум" розповів про існуючі методики пошуку інформації у наукометричній системі SCOPUS для забезпечення наукових досліджень. Він звернув увагу науковців на можливості системи при виконанні патентно-інформаційних досліджень.
Під час семінару було проведено порівняльний аналіз можливостей і методики систем SCOPUS та Web of Science, використання БД "Derwent Innovation Index".
Наприкінці семінару, коли слухачі почали задавати питання, аудиторія пожвавішала і активізувалася. На конкретному науковому збірнику в онлайн режимі були надані роз’яснення щодо всіх умов та вимог оформлення та наповнення наукових збірників для подання їх в науковометричні бази.
Якщо виникне потреба бібліотека може організувати ще один, вже більш практичний, семінар «Питання-відповіді».
Презентація семінару доступна за адресою /books/site/scopus.pptx

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Баженов В. А. Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer