Відбувся науково-практичний семінар «Порівняльний аналіз наукометричних баз даних в секторі вищої освіти»

15.05.2018 в бібліотеці КНУБА відбувся науково-практичний семінар «Порівняльний аналіз наукометричних баз даних в секторі вищої освіти».
Сьогодні ця тема дуже актуальна та насущна і тому визвала неабиякий інтерес з боку не тільки науковців і викладачів, але й аспірантів і студентів. Охочих долучитись до обговорення заявленої темі було чимало.
Доповідач, Васильєв Олексій Всеволодович , патентний повірений ДНТБУ, к.т.н., голова асоціації "Інформатіо-Консорціум" розповів про існуючі методики пошуку інформації у наукометричній системі SCOPUS для забезпечення наукових досліджень. Він звернув увагу науковців на можливості системи при виконанні патентно-інформаційних досліджень.
Під час семінару було проведено порівняльний аналіз можливостей і методики систем SCOPUS та Web of Science, використання БД "Derwent Innovation Index".
Наприкінці семінару, коли слухачі почали задавати питання, аудиторія пожвавішала і активізувалася. На конкретному науковому збірнику в онлайн режимі були надані роз’яснення щодо всіх умов та вимог оформлення та наповнення наукових збірників для подання їх в науковометричні бази.
Якщо виникне потреба бібліотека може організувати ще один, вже більш практичний, семінар «Питання-відповіді».
Презентація семінару доступна за адресою /books/site/scopus.pptx

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer