Глуховський Віктор Дмитрович

tolstoyГлуховський Віктор Дмитрович у 1946 р. закінчив Київський інженерно- будівельний інститут. По закінченню КІБІ з дипломом інженера-будівельника починає працювати в провідному інституті м.Києва «Промстройпроект», досить швидко отримує посаду головного інженера проекту, високий фаховий рівень підтверджує авторським свідоцтвом на винахід та видає першу в своєму житті монографію «Сборный железобетон в промышленном строительстве», висвітлюючи питання новацій в проектуванні залізобетонних конструкцій.

З 1957 р. Віктор Дмитрович працював у КІБІ викладачем, доцентом (1959), професором (1974).

Напрямом його наукової діяльності – технологія будівельних матеріалів і конструкцій, відкриття в’яжучих властивостей у сполуках першої групи основної підгрупи системи Д.І.Менделєєва. Віктор Дмитрович Глуховський запропонував новий клас будівельних в’яжучих речовин – ѓрунтосилікатів. Паралельно з роботою на кафедрі залізобетонних конструкцій в 1957 р. засновує лабораторію ѓрунтосилікатів.

У 1960 р. Віктор Дмитрович захистив кандидатську дисертацію на тему «Грунтосиликаты, их изготовление, свойства и применение», а в 1964 р – докторську дисертацію, розвиваючи і поглиблюючи ту ж тему «Грунтосиликаты, их свойства, технология изготовления и области применения».

Ще в 1979 р. Глуховський висловив ключову думку-мрію наукової школи, що «ѓрунтосилікати – матеріали майбутнього».

Віктор Дмитрович Глуховський підготував 60 кандидатів та трьох докторів наук.

Автор понад 400 наукових праць, серед них 9 монографій. Має 263 авторських свідоцтва на винаходи і 8 патентів в Японії, Франції, США, Канаді, Фінляндії. Основні праці: "Ѓрунтосилікатні вироби і конструкції" (1967), "Щелочные и щелочноземельные гидравлические вяжущие и бетоны" (1979), "Шлакощелочные вяжущие на мелкозернистых заполнителях" (1981), " Производство бетонов и конструкций на основе шлакощелочных вяжущих (1988), Основы технологии вяжущих и композиционных материалов контактного твердения " (1991).
Відзначений п’ятьма урядовими нагородами.

Рунова Р.Ф., д-р. техн. наук., професор кафедри ТБКВ

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer