З 29.07.19 по 01.09.19
бібліотека КНУБА користувачів не обслуговує
(внутрішні роботи)

Інформаційний пакет «КОМПЛЕКСНИЙ»


НОВИНКА!!
На допомогу науковцям, аспірантам, студентам!

Бібліотека пропонує нове електронне періодичне видання -
Інформаційний пакет «КОМПЛЕКСНИЙ» (видавництво УкрІНТЕІ)

УкрІНТЕІ надає комплексне інформаційне обслуговування, що включає в себе інформаційні матеріали з найактуальніших питань трансферу технологій, науково-технічного та інноваційного розвитку.

Зазначена послуга містить 8 електронних видань:

Інформаційний бюлетень
«Дослідження, технології та інновації у Європейському Союзі»

Наповнюється шляхом щоденного моніторингу новин щодо інновацій, нових технологій, науково-дослідних та інноваційних проектів, програм Горизонт 2020, Дій Марії Складовської-Кюрі, на виконання грантів від Європейської ради з питань досліджень, ініціативи МСП Інструмент та інших грантових програм ЄС, змін законодавства в області науки, технологій та інноваційної діяльності за пріоритетними напрямками, актуальних подій.

Дайджест новин від УкрІНТЕІ
«Наука, технології, інновації»

Актуальні новини за пріоритетними напрямами інноваційної діяльності щодо змін у законодавстві, нових технологічних рішень, проведення тематичних заходів (форумів, конференцій, семінарів), створення нових стартапів, розвитку зеленої економіки. Основним джерелом інформації є мережа Інтернет, зокрема сайти міжнародних організацій (World Bank, OECD, WIPO, United States Environmental Protection Agency, American Association for the Advancement of Science Australian Academy of Science та інші).

Дайджест трансферу технологій

Висвітлення новин зі світу науки та інновацій, корисна інформація щодо історії створення найуспішніших українських стартап-проектів сьогодення, світових досягнень, перелік найактуальніших публікацій на тему інноваційної діяльності та трансферу технологій.

Інформаційне видання
«Збірник рефератів, НДР та ДКР»

Інформація щодо виконаних наукових робіт, дисертацій, що надходять до УкрІНТЕІ від наукових установ.

Інформаційне видання
«Бюлетень реєстрації НДР та ДКР»

Назви розпочатих наукових робіт, зареєстрованих в УкрІНТЕІ, систематизованих за рубриками. Призначений для фахівців наукових, проектних, конструкторських, технологічних організацій, ВНЗ.

Інформаційне видання
«Збірник рефератів фахових видань МОН України»

У виданні надається систематизована інформація щодо змісту статей збірників та журналів ВНЗ України. Джерелом інформації для підготовки збірника є примірники електронних та друкованих видань ВНЗ України, що надійшли до УкрІНТЕІ. Збірник призначений для аспірантів, докторантів, викладачів, наукових та інженерно-технічних працівників, які займаються науково-технічною діяльністю.

Інформаційний бюлетень
«План проведення наукових, науково-технічних заходів в Україні»

Надається інформація про наукові, науково-технічні заходи, що плануються до проведення в Україні міністерствами, відомствами, установами Національної академії наук України.

Сигнальна інформація
«Закони та підзаконні акти, директивні документи у сфері вищої освіти, науки, науково-технічної інформації, науково-технологічного та інноваційного розвитку України»

Оперативна бібліографічна інформація щодо нових законодавчих і розпорядчих документів у сфері вищої освіти, науки та науково-технічної інформації.

Шукати в каталозі

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer