З 29.07.19 по 01.09.19
бібліотека КНУБА користувачів не обслуговує
(внутрішні роботи)

«Открытое окно»

Презентація другої книги директора бібліотеки Хілобоченко Наталії Іванівни, збірки поезій та оповідань «Открытое окно», пройшла в атмосфері щирості та доброзичливості. Наталія Іванівна розказала про те, як народжувалась книга, що надихало на створення поетичних та прозових творів, прочитала вибрані місця книги, ілюструючи розповідь слайдами.

Окрім колег на презентації були присутні і гості, викладачі та співробітники університету – доцент кафедри українознавства Сметанська М.І., професор кафедри технології будівельних конструкцій і виробів Рунова Р.Ф. доцент кафедри рисунка та живопису Біленкова С.В. та інші.

Наталія Іванівна стояла у витоків створення поетичного клубу співробітників університету «СТИХіЯ». Засновник цього легендарного клубу, якому вже понад 30 років, Дембицька Т.О. і члени «СТИХії» прочитали автору свої віршовані вітання.

Художник-оформлювач книги, Волосенко Александр, який теж був присутній на презентації, розповів про спільний творчий процес з автором в оформленні збірки та висловив надію на подальшу співпрацю, а також роздав охочим подарунки – свої дитячі книжки-казки для дівчаток та хлопчиків з барвистими і яскравими ілюстраціями.

Всі присутні сердечно вітали Наталію Іванівну,висловлюючи свої думки та враження від почутого і прочитаного.

Гості дарували квіти та говорили хороші добрі слова, бажаючи авторці наснаги, натхнення, нових вражень для нових книг.Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer