Неофіційна зустріч проректора Бурдейної Наталіїі Борисівни з колективом бібіліотеки

Нещодавно з ініціативи проректора з навчальної та організаційно-виховної роботи Бурдейної Н.Б. відбулась неофіційна зустріч з колективом бібліотеки. Метою було ознайомлення зі структурою бібліотеки, з її універсальним мільйонним фондом, з внутрішніми технологічними робочими процесами, які не помітні зовні й спрямовані на задоволення попиту користувачів. Проректора цікавили нові форми роботи бібліотеки в умовах дистанційного навчання, спектр послуг в непростих умовах викликів сьогодення. Н.Б.Бурдейна познайомилась з роботою всіх відділів бібліотеки і з зацікавленістю прослухала розповідь про перелік послуг, які надає бібліотека своїм користувачам в дистанційному режимі, вся інформація бібліотеки надана на власному, самостійно створеному, сайті бібліотеки.

Директорка бібліотеки Хілобоченко Н.І та її заступниця Хлаповська О.Г. разом з Наталією Борисівною пройшли "шлях книги" від видавництва до користувача, розкриваючи всі тонкощі кропіткої та творчої роботи бібліотекарів.

Неабияке враження справило знайомство з перлинами бібліотечного фонду - колекцією рідкісних видань, які являють собою букіністичну цінність - раритетні видання XVII- XIX ст.

Наприкінці зустрічі відбувся невеличкий «круглий стіл», де Наталія Борисівна зазначила, що сучасна бібліотека - це не лише книгосховище, а багатофункціональний відкритий простір з комплексним поєднанням якісного первинного ресурсу, саме фонду, з новітніми формами обміну, збереженню та подачі інформації. Нове бачення роботи бібліотеки передбачає використання принципово нових можливостей доступу до інформації, а також – бібліотека є вузловим центром, який концентрує та розподіляє інформаційні потоки та платформа для різноманітних заходів, презентацій, зустрічей, тощо.

Під час підсумкової розмови було заплановано низку спільних заходів та оглядових, інформаційних екскурсій бібліотекою як для студентів так і для викладачів