Бібліотека КНУБА запрошує!


Новини


 

Читальний зал для студентів

Читальний зал для студентів

Головний корпус, 3 поверх, к. 343

Великий читальний зал для студентів – просторо, світло, охайно. Комфортні умови для навчання. Wi-Fi, нові надходження з профільних дисциплін, доступ до всього інформаційного ресурсу бібліотеки, в тому числі і до придбаних повнотекстових баз даних, які мають доступ лише в локальній мережі університету, буккроссинг.

Платформа для масових заходів та експозиційно-виставкової діяльності.

Література видається для користування лише в читальному залі.

Детальніше >>>


 

Абонемент

Абонемент

Головний корпус, 2 поверх, к. 254

В головному, чисельністю понад мільйон примірників книгосховищі бібліотеки, розміщене багатогалузеве, унікальне зібрання фахової літератури.

Всі запити користувача задовольняються оперативно, якісно, без попереднього замовлення.

Надаються довідки, пояснення, консультації по запиту.

Література видається на учбовий семестр з продовженням.

Детальніше >>>


 

Архітектурний

Відділ літератури з питань архітектури і мистецтв

Архітектурний корпус, 3 поверх, к.310

Тільки в фонді цього відділу ви можете знайти всю необхідну літературу, яка поведе вас в глибини історії архітектури та мистецтва, познайомить з шедеврами світової сучасної архітектури; літературу, яка навчить вас тонкощам живопису та графіки, а також допоможе стати справжніми фахівцями в області дизайну інтер’єру та ландшафтного дизайну.

Для  зручності  працює сучасний копі-центр.

Література видається в читальний зал.

Детальніше >>>


 

Худліт

Сектор художньої літератури та рідкісних і цінних видань

Лабораторний корпус, 7 поверх, к. 7713

Сектор художньої літератури відкриває свої фонди, що представлені зразками:

- вітчизняної та світової класики

- сучасної прози

- детективами

- фантастикою

- поезією

- любовними романами тощо.

Чарівний світ книжки чекає на Вас!!!

Література видається на термін.

Детальніше >>>


 

ІБО

Сектор наукової бібліографії та інформаційного, бібліотечно-бібліографічного навчання

Лабораторний корпус, 7 поверх, к. 7711

Як користуватись Електронним каталогом, як здійснити пошук та отримати вичерпну інформацію про електронні ресурси бібліотеки?

Як правильно, якісно та грамотно скласти списки використаної літератури до курсових, дипломних робіт, рефератів, тощо?

Куди звернутися за індексуванням документів за системою УДК та визначити авторський знак?

Де отримати готові бібліографічні та тематичні довідки в традиційному паперовому та електронному вигляді?

Звертайтесь до фахівців інформаційно-бібліографічного відділу.

Відділ надає усні довідки та у віртуальному режимі (andriiaka.no@knuba.edu.ua)

Детальніше >>>


 

Наукова

Відділ обслуговування науковою літературою

Лабораторний корпус, 7 поверх, к. 7714

Якщо Вам потрібні цікаві факти з наукової діяльності відомих вчених-будівельників або еволюція створення будівельних матеріалів, чи є намір поглиблено вивчити опір матеріалів або фізику, то серед багатотисячного фонду монографій, профільних періодичних видань, збірників наукових праць, енциклопедій і словників, дисертацій та авторефератів, які зберігаються у фонді відділу обслуговування науковою літературою, наші кваліфіковані знавці своєї справи знайдуть для Вас потрібну інформацію.

Приймаються замовлення на сканування окремих частин документів (статей, сторінок книг тощо.). Cкановані сторінки надсилаються на вказаний Вами e-mail.

При відділі затишний, комфортний читальний зал для науковців та професорсько-викладацького складу. Wi-Fi, доступ до всього інформаційного ресурсу бібліотеки, в тому числі і до придбаних  повнотекстових баз даних, які мають доступ тільки в локальній мережі університету, буккроссинг.

Дисертаціями можна користуватись  в читальному залі.

Детальніше >>>


 

Іностранка та стандарти

Сектор літератури іноземними мовами

Головний корпус, 4 поверх, к. 440

Вам потрібні тексти для здачі кандидатського мінімуму,  хочете дізнатися про новинки дизайну та ландшафту за кордоном чи перевірити свої знання іноземної мови, читаючи художню літературу в оригіналі?

А може вам цікаво взяти участь в міні експозиції студентських творчих робіт в ошатному читальному залі? Тоді ласкаво просимо в сектор літератури іноземними мовами.

Там на вас чекає унікальний фонд літератури іноземними мовами, видавництв Франції, Німеччини, Англії, Австрії, Польщі та інш. До вашої уваги журнали Werk, Bauen+wohnen, The Architectural Review тощо.

Wi-Fi, доступ до всього інформаційного ресурсу бібліотеки.

Детальніше >>>

Сектор спеціальних видів технічної документації та технічної періодики

Головний корпус, 4 поверх, к. 440а

 ДСТУ, ГОСТи, та інші нормативні документи в одному відділі.

Камерний читальний зал для роботи з довідковою літературою і вичерпна консультація кваліфікованих співробітників. Wi-Fi, нові надходження нормативної літератури, доступ до всього інформаційного ресурсу бібліотеки, в тому числі і до придбаних повнотекстових баз даних, які мають доступ тільки в локальній мережі університету.

Буд-Інформ – це електронна бібліотека нормативно-правової бази в галузі будівництва і архітектури. Прослідковуються хронологічні зміни нормативно-правової і технічної документації. (В локальній мережі) Скористатися цією унікальною базою можна лише в цьому відділі.

Детальніше >>>


it

Сектор електронної доставки документів та міжбібліотечного абонементу

Якщо потрібні навчальні та навчально-методичні документи видавництва КНУБА в електронному вигляді -  напишіть назву документа, прізвище та ім'я (ініціали) автора та рік видання документа на e-mail: libraryonline@knuba.edu.ua, вказавши свої прізвище, ім'я, по-батькові, факультет, спеціальність, курс, групу, та отримайте документ у листі-відповіді.

Замовте та отримайте на свою електронну адресу цифрову копію статті, фрагменту або розділу видання, які знаходяться у фондах бібліотеки КНУБА.  Детальніше >>>

Потрібені документи, які відсутні у фонді бібліотеки КНУБА - отримайте необхідні документи (оригінали або копії) з фондів  бібліотек  України, скориставшись послугою Міжбібліотечного абонементу. Детальніше >>>

Є питання стосовно наукометричних баз та інституційного репозитарію КНУБА - надішліть запит на e-mail: libraryonline@knuba.edu.ua наші спеціалісти нададуть відповідь найближчим часом.