СУМНА ЗВІСТКА


Новини


 

Дуже сумна звістка сколихнула сьогодні нашу бібліотечну спільноту.
На 84 році пішла з життя дорога для нас людина – Світлана Ігорівна Біба
Світлана Ігорівна народилась в Каневі 19.01.1937 р. В 1965 році закінчила Харківський інститут культури і все своє трудове життя віддала вибраній професії бібліотекаря. 
З 1963 року Біба С.і. працювала в бібліотеці КНУБА (КІБІ). 35 років на різних посадах жила вона життям колективу бібліотеки. В 1998 році звільнилась з виходом на пенсію з посади заступника директора.
 Трудолюбива, сумлінна. справжній, небайдужий фахівець бібліотечної справи, Світлана Ігорівна була наставником і вчителем всіх, хто зараз очолює бібліотеку КНУБА і тих, хто керує її відділами та секторами.
Та навіть з виходом на пенсію зв’язки з рідним бібліотечним колективом не обірвались. Світлана Ігорівна завжди приймала участь у багатьох заходах, поїздках та зустрічах, організованих співробітниками бібліотеки.    
В нашій пам’яті Світлана Ігорівна залишається м’якою, доброзичливою, чуйною людиною, небайдужою до чужих проблем і завжди готової прийти на допомогу.
Зі своїм чоловіком Костянтином Семеновичем вона прожила довге подружнє життя, виростили разом дочку та сина, раділи чотирьом онукам. Ця пара для всіх нас була прикладом любові, вірності та поваги один до одного. 
Світлана Ігорівна була думаючою, глибокою, духовною особистістю, любила літературу, мистецтво, вірші. Довгі роки була членом літературного гуртка СТИХіЯ. 
Дорога наша, Світлано Ігорівно, наші серця краються від смутку, туги та скорботи. Ми осиротіли без Вашої материнської опіки.

Царство Небесне Вашій добрій, щирій душі.
Любимо і пам’ятаємо. 
Колектив бібліотеки КНУБА

Biba_SI

Biba_SI

Biba_SI   Biba_SI