The University of Cambridge

The university of Cambridge

На Вченій Раді університету 17 травня 2013 року ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович отримав в подарунок книгу «The university of Cambridge an 800th Anniversary Portrait» від колег з Кембриджського університету, яку передав на зберігання в бібліотеку КНУБА, фонд якої поповнився цікавим змістовним виданням.

Придбана книги є одним з позитивних підсумків відрядження Кушніренко Марії Марківни, завідувачки кафедри містобудування КНУБА, до Великобританії в місто Кембридж де проходила науково-методична конференція за програмою TEMPUS-SEHUD.

Згідно основних завдань програми Темпус по виконанню Модуля 1: «Місто, як відкрита система» та Модуля 2: «Захист історичної спадщини та збереження автентичності міста» науково-методична конференція TEMPUS-SEHUD Кембридж була присвячена сталому розвитку міст та завданням архітектури та містобудування.

Конференція проходила в одному з найстаріших вищих навчальних закладів Великобританії Кембриджському університеті (University of Cambridge), якому виповнилось 800 років. В університеті навчається 19 тисяч студентів, він містить 31 коледж. На архітектурному факультеті навчаються теорії і історії архітектури, промислова забудова, житлова забудова, транспорт, мистецтво та дизайн.

61 % навчального процесу відводиться архітектурному проектуванню.

The university of Cambridge Library

Бібліотека Кембриджського (Cambridge) університету http://www.lib.cam.ac.uk/ має одне з найбільших зібрань книг і рукописів у світі і налічує близько 6-8 млн. екземплярів, кожен день вони отримують всі видання, які вийшли у Великій Британії.

The university of Cambridge Library The university of Cambridge Library

Бібліотека має розвинену структуру, яка складається з відділів: раритетних, періодики, а також тематичних розділів, каталогів — в тому числі комп'ютерні інтернет-обслуговування, майстерня, яка «лікує» старі книги, читальних залів, книгосховищ, виставкового залу, «залу для чаю». Це – ціле місто.

The university of Cambridge Library

Багато обслуговуючого персоналу.

Якщо читач за один день не встигає опрацювати всі взяті книги, то вони зберігаються на протязі тижня.

Сучасне обслуговування і повага до відвідувачів. В бібліотеці архітектурного факультету звернули увагу на високий рівень комп’ютерного оснащення бібліотеки та роздруківки матеріалів, які відбуваються безкоштовно.

На протязі закордонного відрядження здійснені заходи, що зміцнюють авторитет української науки: ректору Кембриджського університету та декану архітектурного факультету були передані буклети КНУБА англійською мовою; В бібліотеку Кінгколеджу були передані навчальні посібники кафедри містобудування; В збірник наукових праць архітектурного факультету надано дві статті англійською мовою: «Історія кафедри містобудування», «Етапи територіального розвитку столичних агломерацій».

Кушніренко Марія Марківна,
завідувачка кафедрою містобудування КНУБАЕлектронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer