З 29.07.19 по 01.09.19
бібліотека КНУБА користувачів не обслуговує
(внутрішні роботи)

450 років з дня народження Вільяма Шекспіра

Для перегляду має бути встановлений Adobe® Flash® Player

Шекспір – найвидатніший англійський поет і драматург ХVІ століття.

Вільям Шекспір народився 23 квітня 1564 року в маленькому англійському містечку Страйфорд в родині ремісника.

Шекспір – одне з тих чудес світу, яким не перестаєш дивуватися: історія змінюється, змінюється образ планети, а людство переживає все ті ж пристрасті, про які писав Шекспір, віддалений від нас декількома сторіччями.

Шекспіру випало жити в час епохи Відродження або Ренесансу, час початку формування нового світогляду. У своїй творчості Шекспір відобразив усі сторони цього складного процесу, де панує і цінується розум, досвід, знання, творчі можливості людини. Створені більш як чотири століття тому твори Шекспіра, хвилюють і вражають уяву глядачів, залишаються сучасними й дотепер, і тому вони безсмертні.

Спадщина Шекспіра набула світового значення, вплинула на творчість численних митців. П’єси Шекспіра зберегли свою актуальність до нашого часу, і ніщо не говорить про можливість втрати їх своєї притягальної сили в майбутньому.

Залишилось зовсім мало документів, які засвідчують дані про його життя.

Похований у церкві рідного міста Стратфорд в 1616 році. Сюди й донині приходять шанувальники його таланту з усіх кінців світу, щоб поклонитися могилі великого драматурга, побувати в будинку, де він жив, відвідати меморіальний театр Стратфорда, де ставлять тільки його п’єси.

Н. В. Литвинець,
завідувачка відділом
бібліотеки КНУБАЕлектронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer