Австрійсько-українська пересувна виставка


"Фредерік Кіслер - художник, архітектор, візіонер".


Фредерік Кіслер - художник, архітектор, візіонер

28 жовтня 2015 року о 12 год. 00 хв. у читальному залі бібліотеки Київського національного університету будівництва і архітектури (третій поверх головного корпусу) відбудеться урочисте відкриття виставки Фредеріка Кіслера - всесвітньо відомого австрійсько-американського художника, архітектора, дизайнера, українського походження.

Виставка присвячена 125-річчю від дня народження митця, 50-ої річниці від дня смерті архітектора та 50-ої річниці з відкриття унікального Храму-музею старовинних манускриптів Мертвого моря в Єрусалимі, спроектованого спільно з американським архітектором Армандом-Філіпом Бартосом.

Виставка Фредеріка Кіслера – це своєрідний підсумок творчої співпраці КНУБА з Австрійською фундацією імені Фрідріха і Ліліан Кіслер у Відні та Чернівецькою міською радою.
Триватиме виставка до 12 листопада 2015 року.

Організатори виставки:
Київський національний університет будівництва і архітектури
Österreichische Friedrich und Lillian Kiesler-Privatstiftung
Чернівецька міська рада
представництво ОЕАD у Львові


Фредерік Кіслер та кітФрідріх Якуб Кіслер народився 1890 року у Чернівцях, вивчав архітектуру та історію мистецтв у Відні. Його ранні роботи принесли йому світове визнання як яскравого представника європейського авангарду передової школи віденської Сецесії.

1926 року Фрідріх Кіслер переїхав із дружиною Штефані до Нью-Йорку, де і відбувалося його становлення як театрального візіонера, сценографа, архітектора, дизайнера і художника. Всебічно обдарований Фредерік Джон Кіслер вніс величезний вклад у теорію сучасного мистецтва і культури. В історію теоретичної концепції світової архітектури він ввійшов як проникливий критик та автор власного дизайнерського стилю меблів.

Помер геніальний мультимитець у Нью-Йорку 27 грудня 1965 року у рік відкриття свого єдиного реалізованого архітектурного твору: Храму-музею старовинних манускриптів в Єрусалимі.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Баженов В. А. Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer