Зустріч колег25 лютого цього року на базі бібліотеки КНУБА була проведена нарада директорів бібліотек ВНЗ м. Києва та Київської області.

У роботі наради взяли участь понад 30 директорів бібліотек як національних державних так і муніципальних комерційних ВУЗів м. Києва та Київської області.

Метою наради стало визначення перспективних напрямків розвитку бібліотек вищих навчальних закладів, розширення їх завдань і функцій у контексті переходу до інформаційного суспільства.

Вступна доповідь директора бібліотеки КНУБА Хілобоченк Н. І. була присвячена пріоритетним напрямкам діяльності бібліотеки університету в галузі формування, збереження інформаційних ресурсів та бібліографічно-інформаційного обслуговування.

Доповідачка розкрила механізми формування та використання бібліотечно-нформаційних ресурсів, визначила підходи до вдосконалення окреслених напрямів діяльності бібліотеки на сучасному етапі. Як зазначила Наталія Іванівна Хілобоченко, ці підході можуть ґрунтуватися на наступних принципах: часткове переведення фонду на цифрові технології; збереження фонду; історична цінність документів; наукова цінність спадщини; актуальність тощо.

Питання, що було піднято, викликали жваве обговорювання, зацікавленість та пропозиції з боку присутніх на нараді. Це свідчить про те, що висвітлені проблеми є надзвичайно актуальними для бібліотек ВНЗу.

Окрім того, значну увагу учасники наради приділили ознайомленню з новими урядовими документами та рекомендаціями, з проблематикою та досвідом роботи бібліотек регіонів.

Неабиякий інтерес у присутніх викликав також виступ гостя наради, доцента кафедри водопостачання та водовідведення Малько В. Ф., присвячений проблемам води, зокрема її аномаліям та ролі в житті кожної людини.

Це нова тенденція в проведенні подібних нарад - популярні лекції на теми дисциплін, які викладаються в університеті. Такі лекції розширюють світогляд і надають практичні рекомендації із досліджуваної темі.

Для учасників наради була проведена екскурсія по бібліотеці КНУБА.

Дуже приємне враження на них справили охайні та затишні читальні зали бібліотеки, так само як комфортні умови для роботи як її співробітників, так і читачів.

Окрім того, присутні на нараді змогли ознайомитися з діючими книжковими виставками бібліотеки. Виставка «В дар бібліотеці від автора» - це колекція дарунків від читачів з автографом автора. «Календар пам'ятних дат» - це експозиції, присвячені ювілеям видатних людей, виставка художніх робіт студентів-архітекторів, виконаних на основі літератури читальних залів КНУБА, а також новинки наукової, художньої та інформаційної літератури тощо.

Учасники наради відмітили професійну та злагоджену роботу колективу бібліотеки, що сприяє якісному і більш повному задоволенню інформаційних потреб суспільства.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Реконструкція громадських будівель і комплексів
Слєпцов О. Реконструкція громадських будівель і комплексів
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer