Наукова періодика

Підводні технологіїКуликов П., Сукач М.
О готовности Украины к освоению полезных ископаемых Мирового океана

Украина добивается участия в международном консорциуме по разработке и освоению полезных ископаемых Мирового океана. Задействованы интеллектуальный и промышленный потенциал украинских организаций для проектирования морского горнодобывающего комплекса.

О готовности Украины к освоению полезных ископаемых Мирового океана / П. Куликов, М. Сукач // Підводні технології. Промислова та цивільна інженерія. – 2015. – № 2. – С. 3-9.

Переглянути

Підводні технологіїСукач М.
Перша міжнародна науково-практична конференція "Підводні технології, 2015"

В Київському національному університеті будівництва і архітектури проведено Першу Міжнародну науково-практичну конференцію. Представлено результати діяльності та перспективи міжнародного співробітництва науковців і факівців галузі.

Перша міжнародна науково-практична конференція "Підводні технології, 2015" / М. Сукач // Підводні технології. Промислова та цивільна інженерія. – 2015. – № 1. – С. 3-12.

Переглянути

Інші статті з цих журналів Ви можете переглянути на сайті бібліотеки в електронній версії, або взяти журнали у відділі обслуговування науковою літературою (Лабораторний корпус, 7 поверх, кім. 7714).

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Баженов В. А. Варіаційні принципи будівельної механіки. Нариси з історії.
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer