«Українські акценти» з письменницею Тетяною Белімовою

Спільно з Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова» продовжуємо серію зустрічей з сучасними українськими письменниками. 

24 листопада в читальному залі Бібліотеки КНУБА відбулась зустріч з цікавою, безмежно жіночною та красивою жінкою та успішною авторкою - Тетяною Белімовою. Представила письменницю медіакоординаторка конкурсу «Коронація слова» Оксамитка Блажевська. По родинному затишна, тепла атмосфера читальної зали була наповнена магією особистості письменниці і її творчості, а усі присутні об’єднані спільною любов’ю до читання.

Тетяна розповіла про цікаві факти своєї біографії, про історію написання романів, пошук музи й свою літературну діяльність. Авторка полонила слухачів неймовірними історіями, міфами власного родоводу. Ми почули безліч цікавинок про створення романів, новел та оповідань. Дізналися, хто ж є прототипами персонажів і в яких творах авторка змалювала себе.   

Книжки письменниці пронизані перш за все українським духом, а в основі кожного сюжету лежать реальні людські долі і події, пов’язані з різними періодами історії України. Напевне тому книги Тетяни Белімової користуються попитом. Чарівна посмішка, простота і доступність в спілкуванні, відкритість – це викликає довіру і бажання прочитати кожен наступний твір авторки. Цікава книжка завжди породжує бажання запитати щось у автора, дізнатися більше. 

Пані Тетяна є фаховим літературознавцем, володіє чудовим даром оповідачки та знає, як зацікавити читача! Присутні слухали розповіді та уривки творів, подорожували часом, задавали питання, занурювалися в магнетичну бібліотечну атмосферу.

Це була особлива зустріч, коли читачі, письменники, бібліотекарі об’єдналися навколо книги та читання. По заповненому читальному залу, по уважним, зосередженим, або усміхненим обличчям було помітно , як усі ми скучили за позитивними емоціями, за справжніми, щирими відчуттями, добрим словом. 

Покликанням кожного автора є: додати сили втомленим, допомогти зневіреним і не розгубитися впевненим. І ця зустріч залишиться емоційно світлим, сонячним відлунням в душі у кожного присутнього. Ми бажаємо авторці невтомної роботящої музи і міцного здоров’я, творчих досягнень і натхнення, а також вдумливих і вдячних читачів!

Читаймо українське!