Робота бібліотеки КНУБА в умовах послаблення карантину

Бібліотека повідомляє про режим та особливості роботи з 25 травня: Випускникам час повертати книги до бібліотеки та підписувати обхідні листи! Що потрібно для оформлення обхідного: 

  1. Поверніть усі книги до бібліотеки;
  2. Візьміть із собою заповнений обхідний лист та читацький квиток (студентський, паспорт);
  3. Підійдіть до навчального абонементу (к.254. Головний корпус), де буде здійснюватися прийом книжок від читачів, взятих у будь-яких відділах бібліотеки та оформлення обхідного листа. Абонемент працює для користувачів з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 15.00.

Зважаючи на карантинні обмеження, просимо при відвідуванні бібліотеки , дотримуватися дистанції та бути в засобах захисту

Кожні дві години у приміщеннях бібліотеки будуть проводитися провітрювання та протирання поверхонь дезінфікуючими засобами;

* Увага! Здати книги у бібліотеку можуть окрім студентів та їх батьків, ще треті особи: друзі, сусіди по гуртожитку, одногрупники або інші доброзичливці!

Запрошуємо скористатися електронними ресурсами бібліотеки:

Усі питання можна задати: на е-пошту бібліотеки:

Хілобоченко Наталія Іванівна, директор бібліотеки khilobochenko.ni@knuba.edu.ua

Хлаповська Ольга Григорівна, заступник khlapovska.oh@knuba.edu.ua

Також консультації здійснюють: щодо прийому та отримання літератури – зав. відділом обслуговування Мединська Наталія Іванівна abonementknuba@gmail.com, тел.: (044) 241-54-46 Якщо якась книга втрачена, зверніться до бібліотекарів, вони підкажуть, яку придбати на заміну. Ми, як і раніше, на зв'язку!