НОВЕ, ПЕРСПЕКТИВНЕ ПАРТНЕРСТВО

З 21 по 23 червня 2022р відбувся робочий візит делегації університету КНУБА до Вищої школи архітектури та дизайну, м. Осло, Королівства Норвегія. Наша делегація ознайомилась з роботою цього університету м.Осло, відбувся обмін досвідом і по завершенню візиту було підписано договір про співпрацю.

Після повернення, в університеті розпочалася кропітка робота над розробкою програми цієї взаємовигідної співпраці, в якій є місце і для нашого бібліотечного сектору. Тобто бібліотека - це координаційний інформаційний центр та платформа з доступом до міжнародних баз данних.

Дирекція бібліотеки запросила проф. Бондар О.А., одну з учасниць делегації, до себе, з інформацією про візит в Норвегію. В дружній і робочій атмосфері пройшло обговорення нагальних питань і намітився план подальших дій.

Звичайно, бібліотека підтримує цю ініціативу і готова вивчати досвід партнерів для розширення та інтеграції наших інформаційно-освітніх, наукових та профільних фахових платформ, ресурсів та фондів до Скандинавського простору.