Зустріч з письменницею

Сьогодні, читальна зала для науковців бібліотеки КНУБА,   наповнилася невимушеним, цікавим, живим, пізнавальним спілкуванням студентів, викладачів та співробітників з  письменницею, книжковою блогеркою, піарницею, засновницею «Літературного клубу Оксамитки», медіакоординаторкою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», викладачкою в інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва - Оксамиткою Блажевською. 

У затишній атмосфері читального залу, письменниця  розповіла про свої літературні проекти, секрети власної творчості і, головне, про історію написання роману “Еля”.  Містично-пригодницька життєва історія головної героїні тісно переплелась з історією подільського села Маліївці та у чомусь із самою авторкою.  Роман  отримав  літературні відзнаки і має гарні відгуки.

За фахом Оксамитка Блажевська — філолог.  Працювала на «Українському радіо», вела дитячі та літературні програми. Її оповідання друкувалися у збірках, альманахах і журналах. 

Яскрава, життєрадісна, позитивна, з нотками польових квітів молода жінка та талановита письменниця, яка мріє змінювати світ навколо себе на краще і їй це вдається!

«…раджу читати сучасну українську літературу, маємо знати нашу історію…»  - призиває Оксамитка. Сама письменниця завжди має із собою книжку і постійно читає: на роботі, вдома, в транспорті. Це її робота, це її життя, це її танець із КНИЖКАМИ.  

Далі буде…


Зустріч з письменницею
 

Зустріч з письменницею

Фото Євгенії Різаненко