Стиль, який не залишить вас байдужим

 

Інтер’єр відіграє дуже важливу роль в житті людини. Де б ми не знаходились: чи в робочому офісі, чи в ресторані, чи в бібліотеці, чи відпочиваємо вдома, ми хочемо почувати себе комфортно, затишно, зручно та приємно. На всі ці фактори великою мірою впливає інтер’єр, який нас оточує.

Зрозуміти світ, навколо нас, відчути красу та реальність поруч з нами, знайти взаємозв’язок з елементами мистецтва, що оточує нас - це особливості стилю

ОНТО АРТ

Цей стиль зародився в Італії в 1976 р. Його засновником є відомий італійський психолог, філософ, стиліст і художник Антоніо Менегетті . В перекладі з грецької , «Онто» означає «бути», «арт»– «мистецтво». Головна ідея цього стилю – це взаємодія з елементами мистецтва, які нас оточують.

Інтер’єр в стилі ОнтоАрт – це естетика, екологічність і вишукана простота.

Таке поєднання буде гармонійно виглядати в інтер’єрах офісів, будинків, квартир, готелів, барів, кав’ярень, салонів краси.

ОнтоАрт в інтер’єрі – це сучасні витвори мистецтва,сюжетні варіації картин та зображень на елементах декору. Для оформлення приміщень в даному стилі використовуються природні форми і сучасні матеріали високої якості.

Риси даного стилю передбачають натуральне виконання, естетичну привабливість і здоров’я.

Побачивши один раз, глядач точно впізнає стиль ОнтоАрт в картинах, одязі, архітектурі, предметах інтер’єру. Незвичайний, яскравий, привабливий, легкий і незабутній стиль.

Фотоілюстрації з журналу DMNTR журнал "Дім та інтер'єр", "Дом и Интерьер"

 

0  0  0