Короткі відповіді на часті питання щодо користування Інституційним Репозитарієм КНУБА

Чи можливо автоматичне "підтягування" статей з OJS (Open Journal System) або іншого архіву Інституційним репозитарієм КНУБА?

На жаль ні, в Інституційному репозитарії КНУБА така функція відсутня.

Але Ви можете завантажити файли статей з будь-якого відкритого архіву та розмістити ці статті у репозитарії.

Що необхідно для реєстрації і отримання прав на розміщення наукових матеріалів (доступ) в Інституційному Репозитарії КНУБА?

 1. Отримати адресу корпоративної пошти. Якщо у Ви вже отримали адресу корпоративної пошти – перейдіть до пункту 2.
 2. Якщо Ви бажете, щоб Вас зареєстрував адміністратор бібліотеки, перейдіть до пунту 3. Якщо Ви бажаєте зареєструватись власноруч, перейдіть до пункту 4.
 3. Зареєструватися в Інституційному Репозитарії КНУБА. Якщо у Вас є адреса корпоративної пошти і Ви зареєстровані в Інституційному Репозитарії КНУБА - перейдіть до пункту 4.
 4. Оберіть розділ в Інституційного репозитарія КНУБА в якому (яких) Ви бажаєте розміщувати наукові матеріали : http://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/30, та їх назв(у)и зі своєї корпоративної пошти на адресу libraryrepository@knuba.edu.ua.
 5. Ви можете звернутися до відповідального вашого підрозділу для оформлення замовлення на відкриття кабінету в Інституційному репозитарії КНУБА.

Коли я отримаю права на розміщення наукових матеріалів (доступ) в Інституційному Репозитарії КНУБА?

Ми надамо права на розміщення наукових матеріалів (доступ) в Інституційному Репозитарії КНУБА, впродовж 3-х робочих днів після отримання «Замовлення на надання прав на розміщення наукових матеріалів в Інституційному Репозитарію КНУБА» (Додаток 2 до наказу від 10.09.2019 р. № 378) з вашими даними з адреси корпоративної пошти (@knuba.edu.ua).

Я зареєструвався в Інституційному Репозитарії КНУБА, але не можу вносити наукові матеріали

Найімовірніші причини:

 • при реєстрації в Інституційному Репозитарії КНУБА, Ви вказали електронну адресу, яка не є корпоративною адресою КНУБА
 • нам не надійшло «Замовлення на надання прав на розміщення наукових матеріалів в Інституційному Репозитарію КНУБА» (Додаток 2 до наказу від 10.09.2019 р. № 378) з вашими даними
 • адреса електронної пошти що вказана у «Замовленні на надання прав на розміщення наукових матеріалів в Інституційному Репозитарію КНУБА» (Додаток 2 до наказу від 10.09.2019 р. № 378) з вашими даними не є корпоративною поштою КНУБА.
 • Ви не вказали розділ(и), в якому будуть розміщуватися ваші матеріали

Я отримав(ла) корпоративну пошту та зареєструвався(лася) в Інституційному Репозитарії КНУБА, але не можу вносити наукові матеріали

Найімовірніші причини:

 • нам не надійшло «Замовлення на надання прав на розміщення наукових матеріалів в Інституційному Репозитарію КНУБА» (Додаток 2 до наказу від 10.09.2019 р. № 378) з вашими даними
 • Ви не вказали розділ(и), в якому будуть розміщуватися ваші матеріали

Якщо стаття (науковий матеріал) має більше одного автора, чи потрібно кожному автору вносити цю окремо?

Ні, статтю має вносити лише один з авторів, хто саме – не має значення. Якщо стаття має дублікат(и) в Інституційному Репозитарії КНУБА, копії будуть видалені.

У Office 365 Outlook є група Репозитарій КНУБА Бібліотека, чи варто до неї приєднуватись?

Ні, це робоча група співробітників бібліотеки, що була створена для обробки кореспонденції, яка стосується Інституційного депозитарію КНУБА. Це також стосується інших закритих груп бібліотеки.

Subscribe to Короткі відповіді на часті питання щодо користування Інституційним Репозитарієм КНУБА