Читайте, читайте…

Книги – діти розуму.
Дж. Свіфт

Книги – діти розуму. Так вважав Джонатан Свіфт (1667-1745) – англо-ірландський письменник – сатирик, публіцист, поет і громадянський діяч. Адже саме книга відкриває дорогу до знань, до духовного самовдосконалення. Сьогодні декому книга здається «вчорашнім днем», відходить на другий план. І ми «зависаємо» на сторінках всесвітньої павутини день і ніч, шаленіємо від кількості інформації.

ХХІ століття – називають віком інформаційним, адже очевидно, що майбутнє буде визначатися інформаційними технологіями.

Ніби й не потрібними стають пошуки книг у бібліотеці, ось і читаємо все менше і менше. Але ж всі ми починали навчатися з книги. В чому ж унікальність читання? Робота з книгою – це спілкування, воно не можливе без контакту. Беручи до рук книгу, ми її бачимо, торкаємось, оцінюємо оформлення книги, папір, ілюстрації – все це надзвичайно важливо, бо ці та інші факти впливають на наші відчуття. Доведено, що лише читання книжки розвиває панорамне мислення, тобто мислення з перспективою аналізувати прочитане, до розвитку уяви і фантазії. Незаперечним є і той факт, що найкращі знання, найяскравіші емоції можна знайти в книжках. Читання – це не лише отримання інформації, це найкраще проведення дозвілля, естетична насолода, емоційне задоволення.

Співіснування електронних та друкованих книг це на сьогодні реальна дійсність; саме тому, що електронні книжки випускаються, копіюючи шрифти, дизайн і навіть стиль друкованих видань.

Сьогодні вже практично не сперечаються на тему: що буде з книгою в епоху електронної інформації. Адже лише шляхом співробітництва можна створити конкурентноздатний інформаційний продукт.Бібліотека КНУБА забезпечує користувачів інформацією про нові надходження літератури (www.library.knuba.edu.ua). Зкориставшись бібліографічною довідкою можна отримати інформацію по темі, яка цікавить користувача (кімн. 7711; тел. 241-54-27. ibd_library@knuba.edu.ua); а необхідну літературу отримаєте в читальних залах та абонементах бібліотеки.
Охочих до читання запрошуємо до бібліотеки.

Зав. читальним залом бібліотеки
Литвинець Наталія Вікторівна

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Сергій Сьомка,
Євген Антонович

Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer