З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бібліотека вітає усіх

з Новим Роком та Різдвом Христовим!

з 30.12.2017 по 28.01.2018 бібліотека не працює

З повагою, адміністрація бібліотеки КНУБА

На скрижалях часу: рідкісне видання про Київ

kyiv.jpgВидання що присвячено родині відомих київських друкарів, надає можливість познайомитися з Києвом кінця ХІХ-початку ХХ ст., дізнатися про історію становлення та розвитку друкарні С.В. Кульженка, який, широко використовуючи техніку фототипії, першим зробив види міста доступними широкому загалу. В розділі «Фотоальбом», що побудовано за принципом ретроспективи, автор книги, науковець Музею історії міста Києва, В. М. Величко надає докладні описи місць зйомки та розповідає про історію визначних пам’яток, знімки яких залишили нам старі київські фотографи.

Видавництво навмисно подало сучасні фотографії, що констатують місця старої зйомки. У чорно білому виконанні, аби ніщо не відволікало читача від перспективи друку Кульженка.

Київ Кульженків: Фотоальбом./ Вікторія Величко – К.: Сидоренко В. Б., 2010. – 120 с.: іл.

kyiv.jpgkyiv.jpg

kyiv.jpgkyiv.jpg

kyiv.jpgkyiv.jpg

velichko.JPGВеличко Вікторія Миколаївна – науковець Музею історії м. Києва. В 1986 р. закінчила факультет Пермського державного університету ім. Горького. Автор експозиції, створеної у 1992 р. у Кловському палаці «Київ у другій половині ХІХ–на початку ХХ ст.», музейних виставок «Сторінками сімейних альбомів», «Київські старожитності», «Лінія модерну» та ін. Автор багатьох наукових та науково-популярних журнальних і газетних публікацій, теле- та радіопрограм з історії Києва та музейної тематики. Постійний учасник музейного збірника «Київ і кияни», історичного альманаху «Киевский альбом», часопису «Купола», видавничих проектів «99 киян», «До 100-річчя Київського політехнічного інституту” тощо, учасник міжнародних наукових конференцій (м. Віченца, Італія (2004 р.), м. Москва, Росія (2008 р.), м. Астрахань, росія(2009 р.). Коло наукових зацікавлень – мистецьке життя Києва наприкінці ХІХ – початку ХХ століття.

Електронні скриньки бібліотеки, що знаходяться на поштових сервісах поза межею України, можуть не працювати з технічних причин.
Вибачте за незручності.

ЛАД. Ландшафт - Архітектура - ДизайнВіктория Порт
ЛАД. Ландшафт - Архітектура - Дизайн
Читати далі

Плеяда видатних науковців КНУБА

Видатні випускники КНУБА

Будівничі Києва

Календар України

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer