Вебінари, семінари, конференції з питань науки та наукометрії

Запитай про Web of Science

Що четверга о 12:15-12:35 у Zoom вебінар «Запитай про Web of Science».

Протягом сесії відповідаємо на усі питання учасників заходу, за бажанням можна залишити питання заздалегідь https://forms.gle/gMNeUEFD9CNupMBv8

Посилання та параметри підключення https://us02web.zoom.us/j/89668370802?pwd=cHVpVDBqOWFZRmhlQjdXOGt5Q25idz09

Meeting ID: 896 6837 0802

Passcode: 829583

Вебінар Elsevier : ScienceDirect - джерело наукової інформації

Вебінар Elsevier для дослідників з України «ScienceDirect - джерело наукової інформації», який проведе тренер Elsevier Марина Назаровець. На сесії розглядатимуться питання, яку літературу можна знайти у ScienceDirect, та які корисні функції платформи дозволяють залишатися в курсі цікавих наукових тем.

8 листопада, о 10:00 за Києвом

Реєстрація за лінком: https://bit.ly/3WrSm2W

Вебінар "Профіль дослідника в Google Академії"

Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича розпочинає осінньо-зимову серію вебінарів з публікаційної активності та використання дослідниками цифрових інструментів для наукової комунікації. Поговоримо про профілі та ідентифікатори авторів, як шукати повні тексти для читання та журнали для публікації, про Open Access та Open Science тощо. Запрошуємо представників Київський національний університет імені Тараса Шевченка на перший вебінар з серії на тему: "Профіль дослідника в Google Академії".

Дата: 3 листопада, четвер

Вебінари Clarivate на листопад 2022

Серія Research Smarter

1 листопада 2022

Тема: Пошук та аналіз патентної інформації

Тези: Derwent Innovations Index (DII) - одна з 15 баз на платформі Web of Science.  DII це колекція унікальної патентної інформації з понад 50 патентних органів з 1963 року, що міститься в Derwent World Patent Index.   На вебінарі розглянемо контент, можливості, використання DII доступні варіанти пошуку й аналізу патентів та їхніх родин і використання даних у науковій роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Перша міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2022»

27-28 жовтня 2022 року в онлайн-форматі відбудеться Перша міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2022».

Охочі зможуть доєднатися до перегляду прямої трансляції конференції на платформі ютуб за посиланнями: 

трансляція першого дня конференції (27 жовтня) https://youtu.be/FPEMBV5lFkI

трансляція другого дня конференції (28 жовтня) https://youtu.be/cjQcEbs9Y4U.

Функціональні можливості бази Scopus

 

Elsevier розпочинає осінню серію вебінарів українською мовою і запрошуємо долучитися до першого заходу(19.10.22), де будемо говорити про Scopus – вашого надійного помічника у всесвіті наукових досліджень.

Дізнайтеся, як ефективно використовувати потенціал бази, як шукати потрібну наукову літературу, що ми можемо дізнатися про дослідника чи установу в Scopus.

Subscribe to Вебінари, семінари, конференції з питань науки та наукометрії