Вебінари, семінари, конференції з питань науки та наукометрії

Вебінар Clarivate у січні 2023

26 січня 2023

Research Smarter

Тема: Про фінансування наукових досліджень

Тези: Стратегічні плани науково-дослідних установ та фінансових установ є центральним елементом планування та визначення майбутнього напрямку, тому відстеження фінансування та впливу досліджень є надзвичайно важливим.

10:15-11:15 https://shorturl.at/vwJQX

Вебінари Web of Science у грудні

У грудні 2022 року організація Clarivate проведе 2 вебінари, присвячені різним аспектам роботи з платформою наукової літератури Web of Science:

8 грудня – «Web of Science Researcher Profiles: інструкція до використання»;

27 грудня – «Web of Science та InCites оновлення 2022»;

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3ecEZ4Z 

Вебінари безкоштовні, проводяться українською мовою.

Запитай про Web of Science

Що четверга о 12:15-12:35 у Zoom вебінар «Запитай про Web of Science».

Протягом сесії відповідаємо на усі питання учасників заходу, за бажанням можна залишити питання заздалегідь https://forms.gle/gMNeUEFD9CNupMBv8

Посилання та параметри підключення https://us02web.zoom.us/j/89668370802?pwd=cHVpVDBqOWFZRmhlQjdXOGt5Q25idz09

Meeting ID: 896 6837 0802

Passcode: 829583

Вебінар Elsevier : ScienceDirect - джерело наукової інформації

Вебінар Elsevier для дослідників з України «ScienceDirect - джерело наукової інформації», який проведе тренер Elsevier Марина Назаровець. На сесії розглядатимуться питання, яку літературу можна знайти у ScienceDirect, та які корисні функції платформи дозволяють залишатися в курсі цікавих наукових тем.

8 листопада, о 10:00 за Києвом

Реєстрація за лінком: https://bit.ly/3WrSm2W

Вебінар "Профіль дослідника в Google Академії"

Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича розпочинає осінньо-зимову серію вебінарів з публікаційної активності та використання дослідниками цифрових інструментів для наукової комунікації. Поговоримо про профілі та ідентифікатори авторів, як шукати повні тексти для читання та журнали для публікації, про Open Access та Open Science тощо. Запрошуємо представників Київський національний університет імені Тараса Шевченка на перший вебінар з серії на тему: "Профіль дослідника в Google Академії".

Дата: 3 листопада, четвер

Вебінари Clarivate на листопад 2022

Серія Research Smarter

1 листопада 2022

Тема: Пошук та аналіз патентної інформації

Тези: Derwent Innovations Index (DII) - одна з 15 баз на платформі Web of Science.  DII це колекція унікальної патентної інформації з понад 50 патентних органів з 1963 року, що міститься в Derwent World Patent Index.   На вебінарі розглянемо контент, можливості, використання DII доступні варіанти пошуку й аналізу патентів та їхніх родин і використання даних у науковій роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Subscribe to Вебінари, семінари, конференції з питань науки та наукометрії