Нещодавно фонд бібліотеки КНУБА поповнився новими подарованими виданнями. Нова книга у бібліотеці – це найцінніший скарб, це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. За багаторічну історію бібліотеки викладачі, співробітники, ректори та студенти подарували нам сотні книг.
Сьогодні традиція дарування книг набирає нових обертів. На передодні свята Пасхи, бібліотека отримала чимало дарованих книг. Передані бібліотеці видання - це краєзнавчі, енциклопедичні, наукові та навчальні посібники. Більшість з них - є новими для фонду бібліотеки. Наукові та навчальні видання, яких понад 50 примірників, збільшать фонди абонементів та читального залу.
Для читачів бібліотеки цікавими новинками стануть видання: Гоц В.І., Гелевера О.Г., Нестеров В,Г., Телющенко І.Ф. «Технологія керамічних будівельних матеріалів», Осипов О.Ф. «Зведення монолітних багатоповерхових будинків. Проектування технології», повне академічне зібрання творів Лесі Українки (14томів), подарованих українським інститутом книги по державній програмі, Василь Шевченко «Рисунки і начерки», подарував син відомого художника – М.В. Шевченко та багато інших.
Серед краєзнавчих видань вирізняється добірка книг (10 примірників) - Стефана Таранущенко «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю», подаровані видавцем Олександром Савчуком, вигравши грант на видання за підтримки Українського культурного фонду у межах програми «Культура плюс». У книзі зібрано розвідки, присвячені п’ятьом знищеним шедеврам української дерев’яної сакральної архітектури: Троїцькій церкві в селі Пакуль на Чернігівщині, Покровській церкві - 1759 року в місті Зіньків на Полтавщині, Вознесенській церкві - 1759 – 1761 років в містечку Березна на Чернігівщині, Введенській церкві - 1761 року в селі Артемівка на Харківщині, Миколоївській церкві - 1760 року в селі Нові Млини на Чернігівщині. У 1920 – 30 роках автор встиг їх обміряти та зафотографувати перед процесом тотального знищення пам’яток сакрального мистецтва радянською владою. У виданні в кінці кожної розвідки розміщено gr – код, скануючи який, кожен зможе ознайомитися із 3d – моделями знищених храмів і скласти уявлення про шедеври, які ми не зберегли.
Щиро дякуємо усім дарувальникам за щедрість і увагу до бібліотеки, а шановним користувачам пропонуємо ознайомитися з подарованими виданнями та після припинення карантину завітати до бібліотеки КНУБА погортати сторінки уподобаних Вами книжок.