Наукометричні вебінари у червні 2023

Elsevier : How to assess your input into SDG?
Коли : вт, 13 червня, 11:00 – 12:00
Опис : During the webinar participants will learn how SDGs are presented in Elsevier analytical solutions and how this information could be used for further input assessment.
Попередня реєстрація :   https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_6OKHggYMRROa1Y5e8exO0Q

 

Clarivate : Journal Citation Reports™ 2023

Коли: чт, 29 червня, 10:15 – 11:15

Опис:

Тези: Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися про цьогорічне оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цього року, імпакт-фактор журналу (JIF)™ відображається для усіх журналів, що індексуються в Web of Science Core Collection™, включно з колекцією Arts and Humanities Citation Index з гуманітарні науки та мистецтво (AHCI)™ і мультидисциплінарною колекцією Emerging Sources Citation Index (ESCI)™. 
На вебінарі обговоримо як можна використовувати профілі журналів для ухвалення, заснованих на даних рішень у сучасному ландшафті наукових публікацій, який розвивається, незалежно від того, чи подаєте ви свій перший рукопис, чи керуєте бібліотечними фондами. Дізнаємося про широкий спектр метрик журналу, включно з JIF, доступних у профілях JCR, а також про описову інформацію про відкритий доступ і авторів. Обговоримо інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включно з Web of Science та про інтеграцію журнальних метрик у ваші системи за допомогою Journals API.

Реєстрація:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_-eLQN8A8RBedf_pzrRXbKQ