Нові надходження


Нові надходженняПолітичний процес у незалежній Україні: підсумки і проблеми. - Київ : Інститут політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, 2021.

 

Нові надходженняМістобудування та територіальне планування : Наук.-техн.збірник / Головн. ред. М.М. Дьомін. - К., КНУБА, 2023.- Вип.83.- 419 с.

В збірнику висвітлюється інженерні та економічні проблеми теорії і практики містобудування, територіального планування, управління містобудівельними системами і програмами, комплексної оцінки, освоєння, розвитку, утримання та реконструкції територій і житлової забудови, розглядається нагальні питання містобудівного кадастру, розвитку населених пунктів, їх інженерної та транспортної інфраструктури.

 

Нові надходженняВідповідальна політика в сучасній Україні: ілюзії та реалії. - Київ : Інститут політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, 2021. - Монографія.

 

Нові надходженняПросторовий розвиток = Spatial Development : наук. зб. Вип. 3 / Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.; гол. ред. Куліков П.М. - Київ : КНУБА, 2023. - Збірник наукових праць. - 241 с. : іл. - Бібліогр. в кінці ст.
 

 

Нові надходження

Зміни політичних режимів і перспективи зміцнення демократії в Україні. - Київ : Інститут політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, 2021. - Монографія