Нові надходження до бібліотеки

Нові надходження!

Werk bauen Wohnen 12/2021: Hochhäuser

Wenn Türme im Team spielen

Sprache : Deutsch

Autor : werk, bauen + wohnen

  0


Усім потрібне житло.

Справедливе, соціальне, доступне

Урсула Клєефіш-Йобст, Петер Кеддерманн, Карен Юнґ

0

Книга пропонує всебічний огляд теми доступного житла: від значущих моделей 1920-х років до сучасних концепцій сьогодення.

У центрі уваги авторів знаходяться аспекти архітектурного та містобудівного планування, а також юридичні рамкові умови, питання фінансування та будівельні стандарти, а також учасники процесу будівництва. Експертні нариси висвітлюють проблему житла з різних точок зору, вирішення якої є визначальним для соціальної згуртованості нашого суспільства.

Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям у галузі міського планування, девелоперам, консультантам, теоретикам, історикам і всім, хто якось пов'язаний або цікавиться темою житла та архітектури.

Видання містить багато схем, світлин та ілюстрацій.


БУДУВАТИ І ЖИТИ: ЕТИКА МІСТ
Річард Сеннетт

«Будувати і жити» – це остаточне та вичерпне судження про міста видатного громадського діяча та інтелектуала Річарда Сеннетта.

У цій роботі він простежує болючу залежність між тим, як міста побудовані, і тим, як у них живуть люди: від стародавніх Афін до Шанхаю двадцять першого століття. Він демонструє, як своїх сучасних форм набули Париж, Барселона та Нью-Йорк; переосмислює репутацію Джейн Джейкобс, Льюїса Мамфорда та інших; і проводить нам екскурсію емблематичними сучасними місцями: від вулиць Медельїну, Колумбія, до штаб-квартири Google на Мангеттені. Описуючи все це, Сеннетт шкодує, що «закрите місто» ― сегреговане, відрегульоване та контрольоване — поширилося з глобальної Півночі на міські агломерації, які стрімкими темпами зростають на глобальному Півдні. В якості альтернативи він пропонує «відкрите місто», де містяни активно обговорюють свої розбіжності, а планувальники експериментують з міськими формами та механізмами участі містян у планувальному процесі.

Книга багата на аргументи, надзвичайно актуальні для нашого часу – часу, коли міські простори населяє набагато більше людей, ніж будь-коли раніше. «Будувати і жити» спирається на безпосередню взаємодію Річарда Сеннетта з міським життям та його глибокі дослідження, спрямовані на формування сміливого на оригінального бачення майбутнього міст. 


«Смерть і життя великих американських міст» Джейн Джейкобс

Хоча книга написана у 1950-х роках, вона досі залишається однією з найпопулярніших і найцитованіших настільних книг урбаністів та урбаністок у всьому світі. Лише англійською книга вийшла більше 50 разів.

0


Правила пішохідного міста: 101 крок до створення кращих місць

  • Рік видання:2019
  • Кількість сторінок:286

Практична, доступна та дієва інструкція з трансформації міст у привабливі простори, які потребують мінімального використання авто, спонукають мешканців до фізичної активності, розвивають економіку та зберігають ресурси планети.

Описаний автором підхід до планування життєвого простору є універсальним і змінюватиме поведінку людей незалежно від країни-походження.

Книга буде корисною фахівцям в галузі містобудування, працівникам міських органів самоврядування і всім, хто цікавиться проблемами міст і підходами до їх вирішення.

0


Міста для людей" Йен Ґел.

У книзі опубліковано близько 700 картинок і фото, які ілюструють принципи і результати роботи Йена Гела у різних містах світу.

0


Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин.

Збірник наукових праць.

Випуск 47 ; Випуск 48.

Видається у двох частинах

Частина 1. Технічний.

У збірниках висвітлюється науковий і практичний досвід, аналізуються проблеми і завдання підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин.

Розрахований на студентів , аспірантів , викладачів будівельних вищих навчальних закладів , науковців і працівників будівельної галузі.

0


Програма та тези доповідей. Архітектура та Будівництво: нові тенденції і технології. Теорія та практика : Міжнародний науково- технічний форум (26- 27 жовтня 2021 р., м. Київ).

0


 

Нові надходження

0

Книш В.І. Архітектурне проектування житла. Нотатки з досвіду архітектора-практика.

Навчальний посібник. — К.: КНУБА; 2012. — 176 с: іл.

Розглянуті основи формування та вимоги до архітектурного проектування архітектурно-планувальних та об'ємно-просторових рішень сучасного житла, наведені приклади житлових об'єктів різної типології вітчизняного, закордонного та з багаторічного досвіду проектування житла творчої архітектурної майстерні під керівництвом автора. Особлива увага надана особливостям проектування багатоквартирного житла. Наведено авторський досвід та методики проектування житла в конкретних умовах сьогодення. Призначено для студентів архітектурних спеціальностей вищих навчальних закладів для практичного використання при розробці курсових та дипломних проектів індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків, комплексів різної поверховості та об'ємно-планувальної структури.


0

Екологічна безпека інженерної діяльності

Автор : Носачова Ю. В. , Іваненко О. І.

Рік видання: 2020

Сторінок : 212

Розглянуто основні поняття навколишнього середовища та його охорони, приведені завдання інженерної екології. Наведено основні методи та способи захисту довкілля, а також загальні характеристики сучасних виробничих технологій та їх впливу на навколишнє середовище. Описані основні поняття ресурсоефективних чистих виробництв. Проаналізовано основні принципи нормування якості довкілля. Представлені економічні та правові важелі, які використовуються в галузі раціонального природокористування.

Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за інженерними спеціальностями.


0

Розрахунок будівельних конструкцій

Автор : Чеканович М.Г., Янін О.Є.

У навчальному посібнику наведено теорію і методику розрахунків будівельних конструкцій, детальніше-описання спеціальних програм, реалізованих у програмному середовищі MathCAD. Викладено конкретні приклади розв'язків язання задач проектування залізобетонних та сталевих конструкцій.


0

Улаштування захисних покритів у будівництві

Автор : Кизима В. П. , Куковський  А. Г. , Яковчук В. В. , Люльчик В. О. та ін..

Рік видання : 2018

Сторінок : 241

В навчальному посібнику висвітлені питання теплоізоляції, пароізоляції, гідроізоляції, протикорозійні роботи, роботи з улаштування вогнезахисних покриттів з позитивною і мінусовою температурою для будівельних конструкцій промислового, цивільного, водогосподарського, гідротехнічного будівництва, а також захист арматури, металевих, залізобетонних, дерев'яних конструкцій і фасонних частин трубопроводів від корозії та дії високих температур.


0

Електричне опалення будівель

Автор :  Савченко О.О.

За даними про використання електричної енергії в Україні у 2013 році та прогнозованого балансу виробництва та споживання електричної енергії до 2030 року запропоновано ширше використовувати для опалення житлових та адміністративних будинків як основних систем опалення електричні кабельні системи прямої дії та електричні кабельні системи опалення з тепло акумуляцією із заряджанням теплоакумуляторів у години провалу споживання електричної енергії. Наведено класифікацію місцевих опалюваьних приладів, принцип їхньої роботи, можливі варіанти застосування та детальні приклади розрахунку таких систем на основі теплостійкості приміщень. Розглянуто основні елементи кабельних електричних систем опалення. Посібник містить відомості про використання електричної енергії для створення та підтримання мікроклімату приміщень у холодний період року.


0

Сегеда М.С. Нетрадиційні та відновлювані джерела електроенергії : навч. посіб. / Михайло Станкович Сегеда, Михайло Йосипович Олійник, Олександра Борисівна Дудурич ; Нац. ун-т "Львівська політехніка". – Львів : Вид-во Львівської політехніки, 2019. – 201 с. : іл., табл.

Розглянуто теоретичні засади та основні способи раціонального перетворення та використання відновлюваної енергії, отриманої із нетрадиційних джерел, для генерування електроенергії. Висвітлено економічні та екологічні аспекти використання відновлюваних джерел енергії на сучасному етапі. Зміст навчального посібника відповідає робочій програмі навчальної дисципліни «Нетрадиційні та відновлювальні джерела електроенергії» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання.

Посібник може бути корисним для викладачів, слухачів магістерських програм і студентів інших технічних спеціальностей, що вивчають навчальні дисципліни: «Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії», «Енергоощадність» тощо та для широкого кола читачів.


0

Основи експлуатації автомобільних доріг та аеродромів

Автор: Степура В.С.

Рік видання: 2014

Сторінок: 204

Розглянуто основні теоретичні питання експлуатації автомобільних доріг як складної системи транспортного процесу. Визначено показники, методи оцінки якості дорожніх покриттів і роботи автомобільного транспорту. Подано класифікацію, технології та організацію робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг за різних кліматичних умов, методи та засоби організації дорожнього руху. Наведено алгоритм розрахунку вартості будівництва автомобільних доріг та визначення оптимального варіанта. Викладено основи експлуатації, утримання та ремонту аеродромів. Розкрито особливості експлуатації аеродромів у зимовий період. Розглянуто послідовність очищення від опадів, взаємодію між структурними підрозділами аеропорту під час проведення робіт, охарактеризовано засоби механізації робіт, правила складання технологічних карт. Для студентів вищих навчальних закладів. 


0

Бетонні дорожні та аеродромні покриття

Автор: Сергій Солодкий, Сергій Толмачов
Рік видання: 2016

Кількість сторінок: 132

Посібник присвячено питанням конструювання, розрахунку, будівництва і контролю якості цементобетонних дорожніх та аеродромних покриттів із урахуванням сучасних світових тенденцій будівництва дорожніх одягів і досягнень у галузі технології дорожнього цементобетону. Для студентів та аспірантів, які навчаються за спеціальністю “Будівництво та цивільна інженерія”, спеціалізаціями “Автомобільні дороги та аеродроми”, “Мости і транспортні тунелі”, а також для інженерно-технічних працівників, які займаються проектуванням, будівництвом та утриманням дорожніх одягів.


0

Будівельні матеріали та вироби із застосуванням промислових відходів

Автор: Дворкін Л.Й., Мироненко А.В.

Рік видання: 2019

Сторінок: 298

В даному посібнику розглянуто основні напрямки застосування промислових відходів у виробництві будівельних матеріалів та виробів. Наведені основні технологічні параметри виробництва, властивості матеріалів, техніко-економічні дані. Показані можливості зниження витрат матеріальних та енергетичних ресурсів при використанні промислових відходів.

Книга призначена для студентів і аспірантів будівельних університетів і факультетів.


0

Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР

Автор: Вахтанг Кипиани

Год издания :2019

Количество страниц :688

Поет і Громадянин Василь Стус (1938–1985) не зміг побувати на презентації жодної зі своїх книжок. Бо в Україні його не друкували — збірки віршів ходили по руках у самвидавному вигляді, а публікували їх лише за кордоном. Участь у русі незгідних з русифікаторською й антиукраїнською політикою, активна правозахисна позиція двічі приводили Стуса на лаву підсудних — за статтею «Антирадянська агітація і пропаганда». У цій книжці зібрано документи з шеститомної кримінальної справи, яка зберігається на полицях колишнього архіву КДБ УРСР у Києві (нині — Галузевий державний архів СБУ). Як і за що було заарештовано поета? Хто під час процесу намагався врятувати Василя Стуса, а хто зробив усе, щоб він назавжди зник за ґратами політичної зони на Уралі? До матеріалів 1980 року ми додали кілька публікацій, з яких читачі дізнаються про маловідомі факти життя, ув'язнення та загибелі одного з найбільш визначних не тільки українських, а і європейських поетів ХХ століття. У книжці вміщено архівні документи зі справи Василя Стуса (протоколи обшуків, допитів, листи, статті і т. д.), фотографії, статті Вахтанга Кіпіані, а також відомих дисидентів — Василя Овсієнка, Леоніда Бородіна. Додано останні прижиттєві нотатки Стуса — «З таборового зошита», таємно передані з табору на волю. Передмова Вахтанга Кіпіані.


0

Новогрецько-Український, Українсько-Новогрецький словник

Кількість сторінок -   416

"Новогрецько-український українсько-новогрецький практичний словник" - рекомендовано всім, хто займається вивченням або викладанням української та новогрецької мов, а також лінгвістам і перекладачам.


0

Water and Wastewater Engineering 

  • Authors:Mackenzie L Davis
  • Pages: 1296
  • Publisher's Note: Products purchased from Third Party sellers are not guaranteed by the publisher for quality,  authenticity, or access to any online entitlements included with the product.
    An In-Depth Guide to Water and Wastewater Engineering
  •  
  • This authoritative volume offers comprehensive coverage of the design and construction of municipal water and wastewater facilities. The book addresses water treatment in detail, following the flow of water through the unit processes and coagulation, flocculation, softening, sedimentation, filtration, disinfection, and residuals management. Each stage of wastewater treatment--preliminary, secondary, and tertiary--is examined along with residuals management.

0

Технології захисту навколишнього середовища

Автор: Петрук В.Г.Васильківський І.В.Петрук Р.В.Крусір Г.В.Клименко М.О.Сакалова Г.В.

Рік видання: 2019

Кількість сторінок: 432

В підручнику розглянуті природоохоронні технології захисту атмосфери, які базуються на способах очищення атмосферного повітря від забруднення промисловим пилом і газами. Приведений перелік очисних споруд, їх конструкції, методи розрахунків та необхідні довідкові матеріали. Розрахований на студентів екологічних спеціальностей, фахівців управління охорони навколишнього природного середовища, екологічної інспекції та працівників комунального господарства.

Технології захисту навколишнього середовища. Ч. 3. Сталий менеджмент та ресурсна ефективність

Автор: Петрук В.Г., Васильківський І.В., Петрук Р.В. та ін

Рік видання: 2019

Сторінок: 230

В підручнику розглянуто основні підходи до управління захистом навколишнього середовища, які базуються на досягненні гармонійного поєднання довкілля, суспільства та сталого розвитку. Найперспективнішим шляхом розв’язання екологічних проблем промислового виробництва треба вважати саме системний підхід в екологічному управлінні – внутрішньо мотивовану ініціативну діяльність суб’єктів господарювання, спрямовану на досягнення їхніх екологічних цілей і програм. Приведено вимоги до системи екологічного менеджменту відповідно до ДСТУ ISO 14001:2015, методику ресурсоефективного та більш чистого виробництва. Розрахований на студентів екологічних спеціальностей, фахівців управління охорони навколишнього природного середовища, екологічної інспекції та працівників комунального господарства.

ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ

Автор: Петрук В.Г.Васильківський І.В.Петрук Р.В.Крусір Г.В.

Рік видання: 2019

Кількість сторінок: 520

В підручнику розглянуті технології поводження з відходами харчових виробництв. Приведений перелік очисних споруд, їх конструкції, методи розрахунків та необхідні довідкові матеріали.

Розрахований на студентів екологічних спеціальностей, фахівців управління охорони навколишнього природного середовища, екологічної інспекції та працівників комунального господарства.

Технології захисту навколишнього середовища. Ч. 2.

Методи очищення стічних вод

Автор :Петрук В.Г., Васильківський І.В., Петрук Р.В. та ін.

 У підручнику розглянуті природоохоронні технології захисту гідросфери, які базуються на методах очищення води від забруднення стічними водами. Наведень перелік очисних споруд, їх конструкції та методи розрахунків.

Розрахований на студентів екологічних спеціальностей, фахівців управління охорони навколишнього природного середовища, екологічної інспекції та працівників комунального господарства.

Інформаційний пакет «Комплексний». Оновлення!

Інформаційний пакет «КОМПЛЕКСНИЙ» (видавництво УкрІНТЕІ) УкрІНТЕІ надає комплексне інформаційне обслуговування, що включає в себе інформаційні матеріали з найактуальніших питань трансферу технологій, науково-технічного та інноваційного розвитку.

Бюлетень реєстрації НДР та ДКР. – Київ. – 2021. – №3. Переглянути (доступно у локальній мережі КНУБА)

Дайджест новин від УкрІНТЕІ "Наука, інновації, технології". – Київ. – 2021. – №6. Переглянути (доступно у локальній мережі КНУБА)

Електронний бюлетень трансферу технологій. – Київ. – 2021. – №2. Переглянути (доступно у локальній мережі КНУБА)

Збірник рефератів дисертацій, НДР та ДКР. – Київ. – 2021. – №6. Переглянути (доступно у локальній мережі КНУБА)

Інформаційний бюлетень "Дослідження, технології та інновації у Європейському Союзі". – Київ. – 2021. – №6. Переглянути (доступно у локальній мережі КНУБА)

Інформаційний бюлетень "План проведення наукових, науково-технічних заходів в Україні у 2021". – Київ. – 2021. – №2. Переглянути (доступно у локальній мережі КНУБА)

Наука, технології, інновації. – Київ. – 2021. – №2. Переглянути (доступно у локальній мережі КНУБА)

Сигнальна інформація "Закони та підзаконні акти, директивні документи у сфері вищої освіти, науки, науково-технічної інформації, науково-технологічного розвитку України". – Київ. – 2021. – №6. Переглянути (доступно у локальній мережі КНУБА)

Нові надходження

Нові надходженняwerk, bauen + wohnen 6-2021 Pouillon in Algerien

Der französische Architekt Fernand Pouillon (1912–86), im eigenen Land lange Zeit verfemt, darf heute in keinem aktuellen Standardwerk der Architekturgeschichte mehr fehlen. Doch im Gegensatz zu den Wohnsiedlungen in Paris, Marseille oder Aix-en-Provence sind seine Arbeiten in Algerien immer noch kaum bekannt. Drei Stadtquartiere mit insgesamt 6700 geplanten und 4200 realisierten Wohnungen hat er in Algier 1953–58 zumeist aus massiven Natursteinblöcken errichtet. Dabei sind charakteristische Kompositionen entstanden, die noch heute eine grosse Ausstrahlungskraft besitzen. Unsere Autorin Michaela Türtscher hat 2020 eine Dissertation verfasst, die Aspekte der Komposition, Konstruktion, Bauprozesse sowie eine kritische Betrachtung der Rezeption von Pouillons Werk umfasst. Nach seiner Verurteilung durch französische Gerichte ist Fernand Pouillon 1966 in das nunmehr unabhängige Algerien zurückgekehrt. Dank alten Kontakten sind dort bis 1984 Dutzende weiterer Grossprojekte entstanden, insbesondere für den aufkeimenden Tourismus. Formal und konstruktiv hat Pouillon sich dabei vom Naturstein gelöst und neue Wege eingeschlagen.

 

 

 

Architectural Review – це щомісячний міжнародний журнал про архітектуру. Видається в Лондоні з 1896 року. Цей журнал висвітлює сучасні тенденції в архітектурі і в той же час підіймає соціальні, філософські і психологічні питання. Виходить під видавництвом EMAP в Великобританії, Лондон. Цей журнал є натхненням для багатьох архітекторів, митців, інженерів та науковців.

The Architectural Review is a monthly international architectural magazine. It has been published in London since 1896. This journal elucidates modern tendencies in architecture and at the same time it raises social, philosophical, psychological questions. It is published by EMAP in The UK, London. This journal is an inspiration for many architects, artists, engineers and educators.

Нові надходження

 

Нові надходження

Нові надходження

Нові надходження

Нові надходження

Нові надходженняОстаточний звіт спостереження опори на чергових виборах Президента України 2019 року

Київ, 2020

Громадянська мережа ОПОРА забезпечила незалежне позапартійне спостереження на чергових виборах Президента України 2019 року. Мо- ніторингова кампанія організації розпочалась за три місяці до офіційного початку виборчого процесу. Спостереженням ОПОРИ були охоплені всі його етапи, для чого в регіонах України була розгорнута мережа довго- термінових та короткотермінових спостерігачів. Із жовтня 2018 р. по квітень 2020 р. в усіх регіонах України 151 довго- терміновий спостерігач проводив моніторинг виборчого процесу. Діяль- ність ДТС курували 25 обласних координаторів, натомість прессекретарі в кожному регіоні професійно висвітлювали перебіг виборчого процесу. Для спостереження за процесом голосування та підрахунком голосів ви- борців ОПОРА рекрутувала, навчила та залучила до спостереження по- над 3 000 короткотермінових спостерігачів. Вони фіксували всі виборчі процедури на статистично репрезентативній для України кількості ви- борчих дільниць. Унікальними продуктами короткотермінового спосте- реження ОПОРИ стали оцінка якості виборчих процедур на дільницях країни, паралельний підрахунок явки та паралельний підрахунок голосів виборців, а також належне юридичне документування фактів порушень. Комплексне спостереження ОПОРИ дозволило сформувати об'єктивну оцінку чергових президентських виборів в Україні. Методологія спосте- реження ОПОРИ передбачає не лише виявлення порушень виборчого законодавства, а й офіційне реагування на них у законодавчо встановле- ний спосіб. Ця обставина вимагала від спостерігачів ОПОРИ системної роботи із правоохоронними органами шляхом подання та юридичного супроводження офіційних заяв, звернень, запитів чи повідомлень.

 

Нові надходженняОстаточний звіт за результатами спостереження громадянської мережі ОПОРА на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Київ, 2020

Громадянська мережа ОПОРА забезпечила незалежне позапартійне спостереження на позачергових виборах народних депутатів України 2019 року. Спостереженням ОПОРИ були охоплені всі його етапи, для чого в регіонах України розгорнуто мережу довготермінових та короткотермінових спостерігачів. Із кінця травня 2019 року і до встановлення результатів голосування в усіх регіонах України 199 довготермінових спостерігачів проводили моніторинг виборчого процесу. Діяльність ДТС курували 25 обласних координаторів, натомість прессекретарі в кожному регіоні професійно висвітлювали перебіг виборчого процесу. Структура спостереження ОПОРИ також передбачала діяльність 4 міжрегіональних координаторів, завданням яких була координація обласних команд спостерігачів.

 

Нові надходженняКалениченко, Р. А.

Конфліктологія і психологія управління

Київ, 2021

 

Нові надходженняТеплозабезпечення населених пунктів. Енергоефективність. Інновації. Енергоменеджмент

Київ : Наукова думка, 2020

У монографії висвітлено загальні проблеми стану і функціонування теплоенергетики міст та індивідуально-побутового сектору України й запропоновано сучасні інноваційні підходи їх подолання внаслідок модернізації цієї сфери на засадах сталого розвитку з акцентом на вирішення завдань суттєвого підвищення енергоефективності, використання відновлюваних джерел енергії, альтернативних

 

 

Нові надходження

Машинне навчанняТ. М. Басюк, В. В. Литвин, Л. М. Захарія, Н. Е. Кунанець

Машинне навчання: Навчальний посібник

Львів: Видавництво «Новий Світ - 2000», 2021. - 315 с.

ISBN 978-617-7519-42-2

Навчальний посібник „Машинне навчання” призначений для формування теоретичних, практичних навичок та їх використання при побудові аналітичних інформаційних систем та аналітичних модулів у системах підтримки прийняття рішень, коли необхідно спрогнозувати результат за вхідними даними. Він складається з двох частин. У першій частині начального посібника розглянуто класичні методи машинного навчання: навчання з вчителем та без вчителя. Методи навчання з вчителем призначені для розв’язування задач класифікації (прогнозування категорії об'єкта) та регресія (прогнозування місця на числовій прямій); без вчителя - для кластеризації, узагальнення та пошуку правил. Детально описано основні методи таких навчань. Друга частина присвячена іншим методам машинного навчання (навчання з підкріпленням та нейронним мережам).

 

Кібербезпека лабораторний практикум з основ крипографічного захистуЄвсеев С. П.

Кібербезпека : лабораторний практикум з основ крипографічного захисту

Львів: Видавництво «Новий Світ - 2000», 2021. - 241 с.

ISBN 978-617-7519-50-7

Призначений для практичного вивчення питань використання механізмів захисту в кіберпросторі та інформаційно-комунікаційних системах. Розглянуто механізми реалізації на основі симетричних та несиметричних алгоритмів шифрування, алгоритмів цифрового підпису. Запропоновані практичні основи створення захищеного середовища з використанням програмного комплексу PGP, вивчаються принципи побудови стеганографічних систем,, а також проведення статистичних досліджень генераторів випадкових та псевдовипадкових послідовностей за допомогою пакету NIST STS. Електроний пакет лабораторного практикуму знаходиться за URL: https://blockchain.hneu.edu.ua/

Рекомендовано для студентів, які навчаються за спеціальностями “Кібербезпека", "Програмна інженерія", "Комп’ютерні науки" всіх форм навчання, для студентів інших спеціальностей, де вивчається цикл навчальних дисциплін із захисту інформації, а також для самостійного опанування його основами.

 

Кібербезпека : сучасні технології захисту. Навчальний посібник

Кібербезпека : сучасні технології захисту. Навчальний посібник

Львів: «Новий Світ- 2000», 2021. - 678 с.

ISBN 978-617-7519-44-6

У пропонованому виданні викладені основи сучасного захисту інформації в комп’ютерних системах, не пов’язаних з державною таємницею. Посібник складається з теоретичного матеріалу та лабораторного практикуму. У теоретичній частині висвітлено основні поняття й подані визначення, які стосуються захисту інформації, формування політики безпеки. Розглянуто критерії оцінки захищеності комп’ютерних систем, основи криптографічного захисту інформації, захист інформації від несанкціонованого доступу в сучасних операційних системах, описано комплексні системи захисту в корпоративних інформаційних системах.

Для студентів, які навчаються за галуззю 12 - «Інформаційні технології» всіх форм навчання, інших спеціальностей, де вивчається цикл дисциплін захисту інформації, а також для самостійного опанування його основами.

 

Урбоекологія : підручникУрбоекологія : підручник

Львів: Видавництво «Новий Світ - 2000», 2021. - 460 с.

ISBN 978-617-7519-54-5

У підручнику викладені хід та особливості урбанізаційних процесів, які пронизують всю історію сучасних міст, їхній вплив на міські біогеоценози, зокрема едафотопи, кліматопи, угруповування живих організмів. Висвітлені шляхи і методи урбоекологічних досліджень та екологічного планування, спрямовані на оздоровлення міського довкілля. Рекомендований викладачам, студентам, аспірантам та усім, кого цікавлять урбоекологічні проблеми.

 

Нові надходження

Твори мистецтва в колірному вирішенні інтер'єрів громадських будинків: Монографія.Сєдак Олександр Ігорович, Запорожченко Оксана Юріївна

Твори мистецтва в колірному вирішенні інтер'єрів громадських будинків: Монографія.

Повнокольорова книга

К: Каравела, 2020. - 310 с.

У книзі наданий текстуальний та ілюстративний матеріал з питань формоутворення й колірного вирішення інтер’єрного простору з урахуванням творів образотворчого мистецтва, розглянуті проблемні питання колористики певних стильових періодів розвитку архітектури, особливості сприйняття людиною творів мистецтва, надані приклади та рекомендації щодо художньо-композиційного впливу творів мистецтва на колірну організацію інтер’єрів різного функціонального призначення. Розрахований на фахівців, що працюють у сфері архітектури, дизайну та будівництва, теорії мистецтва, може бути корисним для студентів вищих навчальних закладів.

 

 

 

Твори мистецтва в колірному вирішенні інтер'єрів громадських будинків: Монографія.Твори мистецтва в колірному вирішенні інтер'єрів громадських будинків: Монографія.
 

 


Колористика інтер’єру: навч. посібник. Друге вид. доповнене.

Сєдак Олександр Ігорович, Запорожченко Оксана Юріївна

Колористика інтер’єру: навч. посібник. Друге вид. доповнене.

Кольорові ілюстації

К: Каравела, 2020. - 280 с.

Матеріали, викладені в навчальному посібнику, сприяють формуванню системи знань майбутніх фахівців для вирішення архітектурно-художніх і наукових завдань зі створення довершених колірних рішень внутрішніх просторів будівель. Розглянуті найбільш ефективні методи розкриття художнього образу інтер'єру згідно із грамотним використанням основних засад побудови колірної композиції, законів утворення колірної гармонії, принципів взаємодії кольору і світла, а також використання різних оздоблювальних матеріалів. Посібник написаний відповідно до програми з навчальної дисципліни "Колористика інтер'єру" для вищих навчальних закладів освіти. Розрахований на студентів вищих навчальних закладів, може бути корисним для фахівців, що працюють у сфері архітектури, дизайну та будівництва.

 

Образотворче мистецтво та колір в інтер’єрі: навч. посібник.

Сєдак Олександр Ігорович, Запорожченко Оксана Юріївна

Образотворче мистецтво та колір в інтер’єрі: навч. посібник.

Повнокольорова книга

К: Каравела, 2020. - 320 с.

Матеріали, викладені в навчальному посібнику, сприяють формуванню системи знань майбутніх фахівців для вирішення архітектурно-художніх і наукових завдань зі створення довершених колірних рішень внутрішніх просторів будівель з урахуванням творів мистецтва. Розглянуті найбільш ефективні методи розкриття художнього образу інтер’єру згідно із грамотним використанням основних засад побудови колірної композиції, законів утворення колірної гармонії, принципів взаємодії кольору і світла, а також використання різних творів мистецтва. Посібник написаний відповідно до програми з навчальної дисципліни “Колористика інтер’єру” для закладів вищої освіти (вищих навчальних закладів освіти). Розрахований на студентів закладів вищої освіти, може бути корисним для фахівців, що працюють у сфері архітектури, дизайну та будівництва.

 

Страхування. Підручник.

Плиса В.Й.

Страхування. Підручник.

К: Каравела, 2019. - 512 с.

У навчальному посібнику розглянуто фундаментальні питання теорії страхування, його економічну суть, функції, роль і сферу застосування; сутність, особливості, задачі та класифікацію актуарних розрахунків. Зосереджено увагу на проблемах становлення та розвитку страхового ринку в Україні, його інтеграції у світовий страховий простір. Наведено основні страхові поняття і терміни.

Для студентів вищих навчальних закладів, слухачів системи післядипломної освіти, аспірантів, викладачів, усіх, хто цікавиться проблемами страхування.

 

Subscribe to Нові надходження до бібліотеки