logo_pic

 

Актуальний і невідомий Іван Нечуй – Левицький

 

Сьогодні, 27 листопада, у читальному залі Бібліотеки КНУБА відбулась відкрита лекція професора Микола Томенко «Актуальний і невідомий Іван Нечуй-Левицький», присвячена 185-річчю від дня народження відомого письменника.

Царівна української літератури до 160-річчя від дня народження Ольги Кобилянської

«Усі мої думки тобі, народе вільний,
і пісня серця, музика душі тобі!»
Ольга Кобилянська

27 листопада виповнюється 160 років від дня народження Ольги Кобилянської – української письменниці – модерністки, майстра психологічної прози. Ольга була яскравою, самобутньою, справжньою жінкою: цікавилася новинками моди, мала вишуканий смак і до глибокої старості зберегла струнку постать.

“Голодомор: нищення ідентичності” (90-ті роковини Голодомору-геноциду)

Серед багатьох болючих сторінок історії українського народу тема голодоморів залишається однією з найскладніших та найдраматичніших. Минуло  дев’ять десятиліть від злочину геноциду українського народу. 

«Українські акценти» з письменницею Тетяною Белімовою

Спільно з Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова» продовжуємо серію зустрічей з сучасними українськими письменниками. 

24 листопада в читальному залі Бібліотеки КНУБА відбулась зустріч з цікавою, безмежно жіночною та красивою жінкою та успішною авторкою - Тетяною Белімовою. Представила письменницю медіакоординаторка конкурсу «Коронація слова» Оксамитка Блажевська. По родинному затишна, тепла атмосфера читальної зали була наповнена магією особистості письменниці і її творчості, а усі присутні об’єднані спільною любов’ю до читання.

Subscribe to