Що необхідно для реєстрації і отримання прав на розміщення наукових матеріалів (доступ) в Інституційному Репозитарії КНУБА?

  1. Отримати адресу корпоративної пошти. Якщо у Ви вже отримали адресу корпоративної пошти – перейдіть до пункту 2.
  2. Якщо Ви бажете, щоб Вас зареєстрував адміністратор бібліотеки, перейдіть до пунту 3. Якщо Ви бажаєте зареєструватись власноруч, перейдіть до пункту 4.
  3. Зареєструватися в Інституційному Репозитарії КНУБА. Якщо у Вас є адреса корпоративної пошти і Ви зареєстровані в Інституційному Репозитарії КНУБА - перейдіть до пункту 4.
  4. Оберіть розділ в Інституційного репозитарія КНУБА в якому (яких) Ви бажаєте розміщувати наукові матеріали : http://repositary.knuba.edu.ua/handle/987654321/30, та їх назв(у)и зі своєї корпоративної пошти на адресу libraryrepository@knuba.edu.ua.
  5. Ви можете звернутися до відповідального вашого підрозділу для оформлення замовлення на відкриття кабінету в Інституційному репозитарії КНУБА. Замовлення має містити такі дані: ПІБ (повністю), адресу корпоративної пошти (@knuba.edu.ua), ПІБ англійською (не обов'язково), назву розділ(у)ів в Інституційного репозитарія КНУБА в якому (яких) Ви бажаєте розміщувати наукові матеріали, контактна інформація. Замовлення має бути надіслано з адреси корпоративної пошти (@knuba.edu.ua) на адресу libraryrepository@knuba.edu.ua.

Увага! Замовлення має бути надіслано з адреси корпоративної пошти (@knuba.edu.ua) на адресу libraryrepository@knuba.edu.ua. Замовлення, що надходять зі сторонніх поштових доменів (адреси, які відрізняються від @knuba.edu.ua) одразу видаляються.